НАБУ не порушуватиме кримінальне провадження відносно заступника голови Запорізької облради

НАБУ не порушуватиме кримінальне провадження відносно заступника голови Запорізької облради

Владислав Марченко прокоментував ситуацію.

Заступник голови Запорізької облради Владислав Марченко прокоментував передачу НАЗК висновків про недостовірні дані в декларації до НАБУ. Під час розмови з журналістом "Факти Запоріжжя" чиновник зазначив, що в НАЗК порушили закон за декількома критеріями. 

"Висновки перевірки дійсно були направлені до НАБУ з проханням порушити кримінальне провадження. У НАБУ вивчили справу, зв'язались зі мною та забрали моє повне пояснення, підкріплене документами. Наскільки мені відомо, на сьогодні НАЗК відмовлено у порушенні кримінального провадження після попередньої перевірки матеріалів. Якщо говорити глобально, то, очевидно, це останні судоми занепалого режиму, а саме ексочільника облдержадміністрації Костянтина Бриля та колишнього голови НАЗК Олександра Мангула. Замість належних 2 місяців, перевірку проводили понад 4 місяці, шукаючи, за що зачепитися. Пояснення, після якого можна формувати висновки, у мене не брали, питань мені не ставили. Цим НАЗК грубо порушило відповідні правила. У результаті ця мильна бульбашка вчергове луснула", - коментує Владислав Марченко.

Раніше ми писали, що заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко у виправленій декларації за 2016 рік  вказав недостовірні відомості на 577 792 грн. Зокрема, Національне агенство з питань запобігання корупції здійснило повну перевірку документу та знайшло деякі "похибки" в даних пана Марченка. НАЗК спрямувала висновок до Національного антикорупційного бюро для подальшого розслідування.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі