НАЗК виявило порушення у звітах 13 політичних партій

НАЗК виявило порушення у звітах 13 політичних партій

За результатами аналізу Національне агенство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило порушення у звітах 13 політичних партій, повідомляє прес-служба Нацагентства.

«НАЗК затвердило 41 висновок за результатами аналізу звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за ІІІ квартал 2018 року. За результатами аналізу виявлені порушення у звітах 13 політичних партій», - йдеться у повідомленні.

За виявлені порушення передбачена відповідальність за статтями 212-21, 212-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У НАЗК зазначили, що всього за ІІІ квартал 2018 року до Національного агентства надійшли 276 звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру (до попередньої кількості анонсованих 274 звітів додано звіти двох партій, що надійшли з порушенням строків подання). Рішеннями Національного агентства від 7 та 14 грудня 2018 року вже були затверджені 148 висновків про результати аналізу звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.


Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі