Негуманні методи управління: очільник Запорізької ОДА примушує голів РДА звільнятись за власним бажанням?

Негуманні методи управління: очільник Запорізької ОДА примушує голів РДА звільнятись за власним бажанням?

З початку вересня обов’язки голови Запорізької області на себе взяв підприємець Віталій Туринок. Відповідний указ щодо призначення підписав Володимир Зеленський. Першочерговим завданням очільника – боротися з корупціонерами. Однак, способи втілення плану – викликає деякі запитання.

Журналістам редакції видання «Факти Запоріжжя» стало відомо з власних джерел, що 19.09.2019 року Голова Запорізької обласної державної адміністрації в адміністративному приміщені ЗОДА зібрав усіх керівників районних держадміністрацій області, яких в примусовому порядку зобов’язав написати заяви про звільнення із займаних посад за власним бажанням, але попросив не ставити дати написання.

Ми звернулися до деяких голів РДА, які на конфіденційній основі підтвердили вказані відомості та уточнили, що серед присутніх були й такі керівники, котрі висловили категоричне невдоволення вчиненими діями голови ЗОДА. Вони наголосили, що процедура зі звільненням повинна здійснюватися за законом. Тобто Туринок Віталій повинен прийняти заяви з датою їх написання. В підвішеному стані тримати керівників районів не потрібно. На це, повідомляє джерело, голова Запорізької облдержадміністрації образився та навіть виказав своє обурення.

Нагадаємо, що це не перший крок нового очільника регіону, що може суперечити закону. Вважаємо, що оновлення влади і справді потрібно проводити, але цивілізованими методами із неухильним дотриманням закону та Конституції України.

Подібні методи "хайпу", можливо, й припустимі для верхівки держструктури, стосовно зухвалих посадовців мільйонерів, але не до пересічних керівників сільських районів, деякі з яких є прифронтовими. Наразі способи управління пана Туринка викликають багато неоднозначних питань…

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі