Непрацюючі світлофори, ДБР та "оборонка", забруднене повітря та подробиці загибелі авторитета: підсумки дня

Непрацюючі світлофори, ДБР та 'оборонка', забруднене повітря та подробиці загибелі авторитета: підсумки дня

Найголовніше та найцікавіше за 9 серпня.

Резонансне вбивство кримінального авторитета: нові подробиці

Спливають усе нові й нові подробиці резонансного вбивства у Запоріжжі, коли двоє молодиків з особливою жорстокістю вбили кримінального авторитета Володимира Петрова на прізвисько "Петрик" у подвір'ї його власного будинку. (Читати)

Мерія Запоріжжя і місцевий аеропорт ведуть перемовини з 15 авіакомпаніями: які рейси відкриють

Тенденція, коли Міністерство транспорту  України хоче пересадити нас з вами з поїздів, вагони яких вже на ладан дихають, на літаки, проглядається цілком очевидно. Недарма міністра транспорту Володимира Омеляна пов'язують з одниєю із небагатьох лоукост компаній країни. (Читати)

ДБР за президента Зеленського стає інструментом тиску на бізнес?

Загальна корумпованість правоохоронної системи та часті випадки уникнення можновладцями-корупціонерами відповідальності за злочини стала поштовхом для створення у 2015 році спеціалізованого правоохоронного органу – Державного бюро розслідувань. 12 листопада Верховна Рада України прийняла відповідний закон, який 14 січня 2016 року підписав Президент України. (Читати)

ДБР розслідує зловживання в «оборонці» запорізьких чиновників

У попередніх публікаціях ми неодноразово писали про сумнівні схеми, які реалізуються у  сфері будівництва на Запоріжжі. Практика, коли мільйонні підряди на будівництво об’єктів, попри встановлені законом процедури, відходять сумнівним підприємствам, у Запорізькій області стала нездоровою корупційною реальністю. Зрештою, зловживання у цій сфері привернули увагу правоохоронних органів. (Читати)

«Екологічні переговори»: чи є шанс повернути чисте повітря запоріжцям?

В Запоріжжі на зустрічі з еко-активістами та представниками місцевої  влади новообрані народні депутати Верховної Ради пообіцяли реформувати природоохоронне законодавство. Першочергові законодавчі ініціативи - підвищення екоподатку для забруднювачів, прискорення імплементації стандартів ЄС та запровадження комплексного моніторингу довкілля з повноваженнями на місцях. (Читати)

Дихайте глибше: у запорізькому повітрі знайшли фенол, сірковуглець та діоксид азоту

У Запоріжжі майже час купувати та одягати на вулицях респіратори – рівень сірководню, фенолу. сірковуглецю та діоксиду азоту в повітрі міста перевищений у рази, інформує лабораторний центр міністерства охорони здоров'я у Запорізькій області. (Читати)

У центрі Запоріжжя не працюють світлофори: рух регулюють самі водії (Фото)

У середмісті Запоріжжя, на перехресті вулиці Української та проспекту Соборного, вже  протягом кількох годин не працюють світлофори, через що водії та пішоходи мають труднощі із пересуванням. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі