Нерухомість і два мільйони – аналіз е-декларації депутата Євгенія Шевченка

Нерухомість і два мільйони – аналіз е-декларації депутата Євгенія Шевченка

Євген Шевченко – депутат Верховної Ради від партії «Слуга народу». Йому вдалося обійти заступника мера Анатолія Пустоварова у виборчому окрузі №76. Ми вивчили е-декларацію народного депутата IX скликання, родзинки там віднайшли.

Колишній підприємець народився у м. Мелітополь, хоча офіційно він зареєстрований у Запоріжжі. За освітою нардеп Шевченко – юрист-правознавець. У біографії народного обранця є цікавий факт – колись він працював електриком у колгоспі. Згодом чиновник став підприємцем, обіймаючи керівні посади у кількох фірмах. 

З 2012 року Шевченко балотувався до Верховної Ради від запорізького та прилуцького округів. На той час був самовисуванцем, але в поточному році - став кандидатом у депутати від фракції «Слуга народу».

Про його політичні амбіції  - дізнаємось згодом, а ось декларацію розглянемо просто зараз.

 Народний депутат вважає, що його посада не є пов’язаною з високим рівнем корупційних ризиків.

У декларації Шевченко вказав лише свого сина, ім’я якого згодом з’явиться у документів знову.

Серед нерухомого майна депутата – квартира площею 151,11 м2. Право на неї чиновник отримав у 2017 році, але вартість помешкання не вказана. Крім того, Шевченко має лише 33,3% власності на квартиру. Також ще з 2007 року нардеп має земельну ділянку площею 1200 м2.

Пан Шевченко задекларував мотоцикл 2016 року випуску марки Honda, вартість якої не вказує. 

Найбільше інформації містить розділ про корпоративні права. Депутат є власником ТОВ «Портер» з вартістю 52 500 гривень, «Консалтингової фірми «Статус» – 46 000 гривень та «Агросталь» – 100 000 гривень. При цьому, остання фірма належить чиновнику лише на 28,42%.

Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи, становить 44676 гривень.

Серед грошових активів Шевченка – готівкові кошти, сумма зберігання - 82 000 доларів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі