Невдала спроба запорізького «Укропу»: як НАЗК виправдало керівника Департаменту екології

Невдала спроба запорізького «Укропу»: як НАЗК виправдало керівника Департаменту екології

Журналістам видання «Факти Запоріжжя» вдалося зв'язатися з Віталієм Гордієнко. За його словами, рішення НАЗК в судовому порядку оскаржувати не збирається.

Незламний конфлікт між запорізькими «укропівцями» на чолі з Ярославом Гришином та представниками держструктур триває. Про це свідчить низка публікацій у ЗМІ.  Цього разу інцидент стався з керівником Департаменту екології та природних ресурсів ЗОДА Віталієм Гордієнко.

Зокрема, представники політсили подали заяву до НАЗК на перевірку декларації (за 2016 рік) очільника Департаменту на виявлення вірогідності внесеної інформації. Так, перевірка тривала понад пів року, хоча офіційно рішення щодо процедури, так і не надійшло до суб’єкта декларування.

Втім, представники моніторингової комісії ознак правопорушень законодавства в е-документі пана Гордієнка не виявили.

Журналістам видання «Факти Запоріжжя» вдалося зв'язатися з Віталієм Гордієнко. За його словами, рішення НАЗК в судовому порядку оскаржувати не збирається.

Нагадаємо, в минулому році автівку керівника Департаменту екології невідомі підпалили в дворі Запорізької ОДА. За словами Гордієнка, в числі найбільш вірогідних замовників - лідер вірменської громади в регіоні й етнічного угруповання «Вірмени» Арташес Саргсян.

Втім, кожна дія – повинна мати свою передісторію. Про неї далі:

Раніше ми писали про транспортні перевезення та сферу впливу їх керівників. У свою чергу, володарем низки фірм з агрохолдингу у Запорізькій області виступає Сергій Кондратюк, а «кришує» його бізнес ОЗУ «Вірмени» під очільництвом Арташеса Саргсяна.

Так, у 2018 році було засновано ТОВ «Транспортна компанія «Пріоритет», співвласником якої являється Станіслав Вайс.

Він же - рідний дядько депутата Запорізької облради, екслідера політичної партії «Укроп» в області Ярослава Гришина, та його помічник. Принаймні, за даними ресурсу «Посіпаки-2. Мініміньони».

З огляду на вищезазначене, можна зробити висновок, що представники Запорізького «Укропу» не тільки мають спільні інтереси з представниками ОЗГ «Вірмени», але й організовують спільний бізнес, розставляючи своїх довірених осіб та родичів на керівні посади в комерційних фірмах. Вочевидь, маючи підтримку в Запорізькій обласній раді та «дах» від ОЗГ «Вірмени», зазначені особи будують амбітні плани з подальшого розповсюдження свого впливу на території області, зокрема, щодо сфер і галузей, де вони зможуть отримати якнайбільші заробітки.

Далі буде…

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі