"Ніхто не буде жертвувати заради вас": дружина нового віце-прем'єра з Запоріжжя звернулася до громадян у соцмережах

'Ніхто не буде жертвувати заради вас': дружина нового віце-прем'єра з Запоріжжя звернулася до громадян у соцмережах

Дружина політика просить громадян "з розумінням" віднестися до ситуації та не "навантажувати" її дзвінками та зверненнями

Анастасія Федорова, дружина колишнього керівника діджитал-напрямку виборчого штабу Володимира Зеленського, нинішнього віце-прем'єр-міністра уряду Михайла Федорова, який родом із Запорізької області, опублікувала на свої сторінці у Facebook пост про те, що після стрімкого кар'єрного росту її чоловіка вона не знає, куди подітися від численних звернень, дзвінків та вимог щось вирішити, розглянути та допомогти.

"Хлопці, пора побалакати! За останні півроку сфера діяльності мого чоловіка кардинально змінилася. У зв'язку із цим ці місяці стали буквально нестерпними завдяки постійним дзвінкам, листам в усі месенджери та іншому. Я не знаю, з чого люди вирішили, що я працюю особистим секретарем, але це не так. Я отримую постійні дуже нав'язливі прохання (а іноді і вимоги), щоб Міша вам відповів, вирішив проблеми, передав проекти президенту, або, що ще смішніше, щоб я це зробила сама і тому інше", – написала вона.

Федорова вказала також, що є така річ, як "межі компетенції", додавши, що робота Федорова приносить Україні "надзвичайну користь", але заради простих українців віце-прем'єр жертвувати інтересами власної родини не буде. І взагалі, чому українці вирішили, що відтепер "все наше життя належить тільки одному?".

"А тепер розберемо раз і назавжди. По-перше, є таке поняття, як зона компетентності – Міша займається діджиталізацією держави, він не вирішує питання маленької пенсії у вашої бабусі, поганих доріг біля роботи та звільнення начальника-хабарника. Усі повідомлення по цій темі у мене починаються зі слів "знаю, що це не зовсім тема Вашого чоловіка, але все-таки хотілося б...". Це не його тема, Ви маєте рацію, не вантажте принаймні мене нею, а в ідеалі краще й чоловіка. Повірте, йому є над чим працювати. По-друге, всі Ваші проекти та ідеї по Мішиній темі передавайте через портал "Ліфт", який спеціально для цього і був розроблений. Не ображайтеся, але ідей дуже багато – і геніальних, і маячних, якщо Міша сам буде вникати у кожну та фільтрувати їх, то витратить все життя тільки на це. По-третє, майте совість, окрім роботи мого чоловіка та неймовірної користі, яку він приносить країні, є ще й наша родина із маленькою донькою. Цим заради вас ніхто жертвувати не збирається. У нас є наш особистий простір, особисті акаунти, чому ви вирішили, що тепер все наше життя належить тільки одному.  Може варто спробувати для початку самим докласти хоч мінімальні зусилля, щоб розібрати свої проблеми, а не перевантажувати їх на інших", – написала Федорова.

На завершення дружина віце-прем'єра вказала, що не збирається також ділитися подробицями політичної дільності чоловіка, не збирається підтримувати інтереси знайомих та вважає, що влада нікому нічого не винна.

"Тепер щодо мене – не пишіть мені з цими питаннями і не дзвоніть. Я принципово тримаюся осторонь від політики, це моя позиція. Я не розповім вам, що відбувається усередині, не обговорю ні минуле, ні діючу владу, не буду рвати глотку і доводити свої суб'єктивні позиції. І вам не раджу. Тому весь бруд і лестощі краще тримати при собі. І останнє, привіт всім тим, хто в минулому вів себе підло, а тепер зовсім випадково згадав про нас, скучив і різко захотів відновити стосунки і «подстрять», адже вони завжди вірили і підтримували, навіть щоб підтвердити це знайшли старі загальні фото з архіву. Майте почуття власної гідності, на це дивитися гидко. Ми з чоловіком завжди цінували спокійних розумних людей, навіть якщо у нас з ними різне бачення на речі, ніж корисливих лицемірів. Заспокойте свій пар. І додам, якщо вас дійсно хвилює майбутнє країни, то прибирайте це переконання, що все вам щось винні і починайте фігачити самі, інакше жодна сама компетентна влада в світі вам не допоможе", – резюмувала вона.

Реакції від громадськості на допис Федорової поки що немає. Під дописом на її сторінці самі лояльні та дружні коментарі.

Нагадаємо, що Верховна Рада України IX скликання під час свого першого засідання 29 серпня призначила на посаду першого віцепрем'єр-міністра з питань цифрової трансформації уряду України запорізького підприємця у сфері IT-технологій Михайла Федорова. За призначення Федорова віддав голос 281 народний депутат. Федоров довгий час був власником діджитал-агентства SMMSTUDIO у Запоріжжі, персонал якого не перевищував 40 осіб. Під час передвиборчої президентської кампанії Володимира Зеленського він керував відповідним його сфері напрямком у штабі кандидата, де досяг неабияких успіхів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі