Новий керівник поліції Запорізької області: хто він і що про нього відомо

Новий керівник поліції Запорізької області: хто він і що про нього відомо

На посаду головного поліцейського області буде призначено поліціянта із Сумщини.

Головне управління Національної поліції України у Запорізькій області, скоріше за все, очолить Микола Лушпієнко – нинішний голова ГУНП Сумської області.

Як повідомляє портал "Уся Влада" із посиланням на власне джерело у правоохоронних органах, документи щодо призначення Лупшієнка вже підписано. Наразі справа знаходиться на стадії кінцевого узгодження на рівні міністерства.

Миколі Лупшієнку 57 років. Очільником ГУНП в Сумській області він став у 2016 році, до цього працював у правоохоронних органах в Черкасах, Житомирі та Криму.

Нагадаємо, що 23 серпня за результатами наради у міністерстві внутрішніх справ голова МВД Арсен Аваков звільнив керівників поліції у чотирьох областях. Серед звільнених опинився керівник ГУНП у Запорізькій області Сергій Комісаров.

Раніше ми писали, що новообраний губернатор Віталій Туринок привіз до Запоріжжя свою рівненську команду. 22 серпня вже призначено начальником відділу «К» управління СБУ в області Микиту Віктора. До цього чиновник обіймав посаду в Закарпатті, яке вважають краєм контрабанди.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі