Новий очільник Запорізької області обрав лозунг для своєї кар'єри: викорінити корупцію

Новий очільник Запорізької області обрав лозунг для своєї кар'єри: викорінити корупцію

Очільник підкреслив, аби держслужбовці були чесними по відношенню свого народу

Сьогодні мешканцям Запорізького краю нарешті було представлено очільника ЗОДА – Віталія Туринка (ред., - підприємець). Однак, сам Президент України не наніс візит в металургійне містечко, а доручив почесну місію заступнику голови Офісу президента Сергію Трофимову:

«Менше місяця тому президент Володимир Зеленський був у Запорізькому регіоні. Він поставив перед владою всіх рівнів складні завдання. До цього єдиним виправданням для них могло були лише відсутність голови області. Запорізький край не має залишатися без надійного керівника.  Ця людина довела свою спроможність бути сучасним керівником, оперативним та виваженим. Це фахівець, який заслуговує на вашу підтримку. Немає сумніву, він яскраво себе проявить. Вітайте, новий голова Запорізької області – Туринок Віталій Вікторович».

Публіка затамувала подих з глибокої цікавості від спічу нового голови області. Невпевнений приватний підприємець, який не має досвіду у держуправлінні, вийшов за трибуну і розпочав:

Я часто себе запитував, а хватить у мене сил? Я не сумніваюсь, що ті люди, які підтримали президент Зеленського та народних депутатів – мені допоможуть. Президент обрав самий простий курс- це порядність та чесність. Це найважливіший успіх влади за всю історію України. Це і буде мій основний лозунг на посаді голови ЗОДА: порядність і чесність.

В очах публіки з’явилась віра «А якщо? А, можливо, в нього щось вийде?».

Читайте також: Новообраний очільник Запорізької області за добу став найбажанішою персоною

Очільник підкреслив, аби держслужбовці були чесними по відношенню свого народу:

«Бо не чесна політика до людей Запорізького регіону – це точно кінець наших з вами відносин, і це точно кінець вашої політичної кар’єри, це ваша самоліквідація. Першим випробуванням для наших можновладців – це подолання корупційних схем у роботі чиновників, це зменшення кошторисної вартості бюджетних коштів на ваші улюблені 15-20%», - відзначив пан Туринок.

«У 1990 році я приїхав до Запорізької області студентом. Я тут залишився, я тут працюю. У мене тут сім’я. Ми живемо у Запоріжжі, їздимо цими дорогами, тут навчаємося і отримаємо медичне обслуговування. Тому всі проблеми мені добре відомі, – розповів Віталій Туринок. – За доручення президента я буду приділяти особливу увагу, як буде протікати проект будівництва мостових переправ – пам’ятка корупції всієї України».

Крім того, пан очільник підкреслив, що особливу увагу буде приділяти екології, медицині, освіті та інфраструктурі.

Читайте також: Афера під прикриттям: родина новообраного очільника Запорізької області помічена у сумнівній справі

В кінці своєї промови, згадав військовослужбовців. Подякував та вклонився їм. Зал вибухнув аплодисментами.

Вже завтра новий губернатор проведе першу нараду з відповідальними особами з приводу виконання завдань, який поставив Володимир Зеленський під час свого візиту: ремонт дороги на Дніпрогесі, ремонт мостів Преображенського, будівництво терміналу аеропорту, боротьба з наркоторгівлею тощо.

Великою інтригою залишається зміна «гравців в команді», адже новий очільник натякнув, що оновлення кадрів передбачається. Далі буде...

Чого громадськість Запоріжжя чекає від нового "хазяїна" обласної державної адміністрації? Мабуть, зробити усе те, що не зробила його попередниця, т.в.о. голови ЗОДА Елла Слепян. Це:

– Очистити державні установи від корупціонерів та корупційних схем (гуманітарна сфера, УКС, "Укртрансбезпека", Геокадастр, екологічна інспекція, Держспоживпродслужба, ДП "Місцеві дороги Запорізької області" тощо).

– Припинити неефективне розподілення бюджетних коштів у області – зокрема, припинити практику непрозорих тендерів, які, по суті, є масштабними проектами з "попилу бабла".

– Налагодити роботу Управління капітального будівництва ОДА; УКС закидають бездарне керівництво та величезні розкрадання на об'єктах.

– Дороги, які є болючою темою області: корупція на ремонті та будівництві автомобільних доріг досягла масштабних об'ємів.

– Поновити роботу Ради оборони, яку заблокувала та всебічно ігнорувала пані Слепян, оскільки Запорізька область є прифронтовою.

– Зрушити з місця будівництво мостів через Дніпро, які вже пообіцяв добудувати президент Зеленський; контролювати цей проект, щоб довгобуд все ж таки добудували.

Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі