Новий прем'єр обіцяє дорогу між Запоріжжям та Маріуполем до 18 жовтня

Новий прем'єр обіцяє дорогу між Запоріжжям та Маріуполем до 18 жовтня

Наразі підряднику наказано працювати так, щоб встигнути до настання холоду.

Новий прем'єр-міністр України Олексій Гончарук пообіцяв, що автодорога між Запоріжжям та Маріуполем відкриється не пізніше 18 жовтня.

Автодорога є частиною траси національного призначення "Бориспіль – Дніпр – Запоріжжя – Маріуполь", а 18 жовтня – це попередня дата, додав Гончарук під час зустрічі із журналістами, пише "Українська правда".

"Цього року для нас неймовірно важливо збудувати дорогу на Маріуполь. Це завдання номер один. Бо це українське місто, яке зараз є таким собі логістичним островом. Це не має так бути. Попередня дата 18 жовтня, ми плануємо відкрити цю дорогу", – вказав прем'єр.

Гончарук також підкреслив, що наразі на будівництві дороги працюють цілодобово, оскільки підрядник отримав наказ завершити роботи до моменту настання холодів.

На даний момент на території нашої області роботи на трасі Н-08 завершено на відрізку від кордону з Дніпропетровською областю до Запоріжжя. Роботи йдуть у Більмацькому та Оріхівському районах.

Нагадаємо, 14 серпня Кабмін України вирішив направити додаткові кошти на реконструкцію автомагістралі "Запоріжжя - Маріуполь" – понад 1,240 млрд грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі