Новообраний очільник Запорізької області за добу став найбажанішою персоною

Новообраний очільник Запорізької області за добу став найбажанішою персоною

«Не встигли обрати, так вже у бруді!»

Вчора, 21 серпня, Президент Зеленський вніс на узгодження Кабміну кандидата на посаду очільника Запорізької облдержадміністрації. Ним виявився Туринок Віталій Вікторович (ред., - власник «Рівненського домобудівного комбінату»).

Про діяльність та заслуги пана Туринка тут.

Нагадаємо, що Віталій Туринок - власник низки компаній, зокрема:  ТОВ «Перша Рівненська інвестиційна компанія» (перебуває в стані припинення), ПП «Волиньферрометал», ПП «Інтертрейд», ТЗОВ «Вест-Пром», ТДВ «Рівненський домобудівний комбінат».

До слова, на рахунок останнього підприємства під час головування Туринка у 2012 році додалось ще кримінальне провадження.

Так, слідчим відділом ДПС у Рівненській області було відкрито кримінальну справу № 82/852-12, порушеній за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.205 КК України по факту фіктивного підприємництва.

Словом, недоброчесний підприємець організував схему несанкціонованої діяльності по Рівненській, Волинській, Івано-Франківській та інших областях з мінімізації податкових зобов'язань, що підлягають сплаті до бюджету.

Особа створила низку фіктивних підконтрольних суб'єктів господарювання, послугами якої скористалася низка фірм, в тому числі, і ПАТ «РДБК».

Згідно з опублікованою декларацією, відомо, що в активах родини Туренків: квартира, житловий будинок, земельна ділянка в Запоріжжі, автівка Mazda 6 (ред., - декларант – дружина).

Корпоративні права:

ТОВ «Вест-Пром» - 116666,67 грн;

ПП «Інтертрейд» - 47 500 грн;

ТДВ «Рівненський домобудівний комбінат» - 1579001,53 грн.

Зазначимо, що в е-документі не вказані відомості щодо місця проживання декларанта із зазначенням адреси в Рівному: не мандрує ж родина щодня на роботу маршрутом Рівне-Запоріжжя. Рекомендуємо пану Туренку звернути увагу на це упущення, і протягом трьох днів подати виправлену декларацію.

«Не встигли обрати, так вже у бруді!»

Після оприлюднення інформації щодо новопризначеного губернатора Запорізької області в широких просторах мережі Інтернет все більше з’являється неперевіреної та недостовірної інформації від запорізьких псевдо-блогерів. Натомість, найбільше здивував факт приналежності до гендиректора «Запоріжсталі» Ростислава Шурми.  

Сподіваємося, що у світлі цілющої дезінформації, новий очільник розставить всі крапки над «і» та зможе навести лад у Запорізькій області.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі