Обіцянки-цяцянки: Як гендиректор Укргідроенерго "заклався" з президентом відремонтувати греблю за 2 місяці

Обіцянки-цяцянки: Як гендиректор Укргідроенерго 'заклався' з президентом відремонтувати греблю за 2 місяці

За два роки підприємство навіть не змогло провести тендер на ремонт. Яким чином посадовець планує виконати роботи за ці два місяці - питання відкрите

18 липня з робочим візитом до Запоріжжя завітав президент України Володимир Зеленський. Під час візиту глава держави проінспектував найболючіші для запоріжців об'єкти - греблю ДніпроГЕС та славнозвісні недобудовані мости через Дніпро.

У президента був дуже обмежений час. До Запоріжжя він прилетів одразу після наради в Києві, а із Запоріжжя в цей день він попрямував до Харкова. З огляду на щільний графік, Зеленський влаштував посадовцям «розбір польотів» прямо на локаціях, які відвідав.

18 липня президенту перед десятками телекамер в режимі онлайн звітували і міський голова Володимир Буряк, і тимчасово в.о. керівника Запорізької ОДА Елла Слепян, і гендиректор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота. Останній навіть пообіцяв очільнику держави до 15 жовтня завершити реконструкцію греблі ДніпроГЕС.

Так, Зеленський ознайомився з перебігом ремонтних робіт на автомобільному переході через греблю ДніпроГЕС й закликав керівництво "Укргідроенерго", на балансі якого знаходиться гребля, до 15 жовтня всі завершити ремонтні роботи.

Гендиректор "Укргідроенерго", пан Сирота має написати заяву про звільнення, якщо ремонт автомобільного переходу через греблю ДніпроГЕС не буде виконано у визначений дедлайн. 

Крім того, президент додав, що приїде 15 жовтня й перевірить виконання робіт.

Варто наголосити, що керівник «Укргідроенерго», ймовірно, пообіцяв за два місяці відремонтувати проїжджу частину греблі від хвилювання, адже за два роки підприємство навіть не змогло провести тендер на ремонт. Яким чином вони планують виконати роботи за два місяці - питання відкрите.

Чи, може, чиновник у найочікуваніший момент терміново піде на лікарняний, чи у відпустку, чи на пенсію - куди-небудь, аби уникнути відповідальності за бездіяльність. Маємо надію, що обіцянка все ж таки буде виконана і запоріжці більше не будуть годинами стояти в жахливих заторах.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі