Обіцянки голови Запорізької ОДА: що втілено в реальність?

Обіцянки голови Запорізької ОДА: що втілено в реальність?

За кілька місяців свого головування очільник ЗОДА Віталій Туринок зробив щонайменше три гучних обіцянки, які можна знайти на офіційному сайті установи та публічній сторінці голови. За даними аналітичного порталу "Слово і діло", усі три обіцянки досі знаходяться у процесі.

Так, 23 вересня Віталій Туринок пообіцяв звернутися до Кабінету Міністрів стосовно фінансування реконструкції музею історії Запорізького козацтва. Проте, у відповіді на інформаційний запит видання зазначено, що за період з 23 вересня 2019 року по теперішній час ЗОДА не направляла звернень до Кабінету Міністрів щодо фінансування музею.

Варто згадати і про "хвору" для Запоріжжя тему - недобудовані мости. 14 жовтня Віталій Туринок публічно взяв на себе зобов'язання зрушити з місця питання побудови мостових переходів. Та наразі ми бачимо зовсім протилежну ситуацію. Тендер на будівництво мостових переправ оголошено ще 26 листопада, але зараз він призупинений у зв'язку з наявністю скарг, поданих до Антимонопольного комітету України (Детальніше). Залишається лише робити ставки, як довго триватиме процес підготовки до будівництва.

Також 17 грудня голова Запорізької ОДА поділився своїми планами на придбання автомобілю для Вознесенівської амбулаторії у 2020 році. З початку року пройшло мало часу, за який навряд чи б хтось втілив свою обіцянку. Проте сподіваємось, що питання якнайскоріше зрушить з місця.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі