Очільник ГПУ планує притягнути до відповідальності топ-чиновників: подробиці

Очільник ГПУ планує притягнути до відповідальності топ-чиновників: подробиці

Сподіваємося, що пан Рябошапка не омине увагою топ-чиновників Запоріжжя.

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка зазначив, що відтепер систематично притягуватиме до відповідальності високопосадовців.

Про це він сказав у п’ятницю, 30 серпня, після свого представлення на посаді глави ГПУ, повідомляє НВ.

«Ми не хочемо крові буквально, але у сенсі правовому ми хочемо крові. Щотижня хтось має бути притягнутий до відповідальності з високопосадовців. Якнайбільше активів, грошей, які були вкрадені у цієї країни і у наших людей, повинні бути знайдені і повернуті країні. Власне, це й буде нашим основним пріоритетом на найближчі роки», — зазначив пан Рябошапка.

Нагадаємо, що неодноразово писали про запорізьких чиновників, які, так чи інакше, залучені в корупційні схеми.

Зокрема, у Запорізькій області ремонт та реконструкцію автомобільних шляхів, на що з бюджету щороку виділяються сотні мільйонів гривень, по суті, контролюють два угрупування, свого роду «дорожня мафія».Ця сфера є однією з найбільш корумпованих, про що свідчать численні махінації із бюджетними коштами, а також непрозорі тендери й ганебні «відкати», які осідають у кишенях профільних посадовців. Більше тут.

Раніше ми писали, останнім часом низка ЗМІ опублікували ряд публікацій про масштаби корупції в Службі доріг Запорізької області. За фактом чого правоохоронці винесли ряд відомостей в ЄРДР.

Відповідно, в травні місяці 2019 року було зареєстровано обґрунтовані проєкти рішень облради щодо незадовільної роботи Андрія Івка та Андрія Коцура, які були опубліковані на сайті обласної ради, пройшовши для цього всі необхідні узгодження з усіма службами ОДА та облради, а також юридичними управліннями. Однак т.в.о. ЗОДА Елла Слепян зняла з порядку денного без будь-яких аргументів і обґрунтувань проєкти рішень.

Не оминемо увагою, і тісний зв'язок між Андрієм Івко та заступником губернатора, який опікується питаннями ЖКГ та капітального будівництва Віктора Скоблікова. Більше тут.

Раніше, вийшла низка публікацій про діяльність директора ДП «Місцеві дороги Запорізької області» Тімченка Г.А. та його фіктивні фірми.

А чого варта справа Ярослава Гришина щодо ДТП?

Лише через рік прокурор області Валерій Романов заочно оголосив підозру депутату облради Ярославу Гришину. Підозру народному обранцю оголошено у рамках справи щодо ДТП, яку Гришин спричинив ще у червні 2018 року.

Смертельна ДТП сталася вночі 24 червня 2018 року на трасі "Москва-Сімферополь" на території села Григорівка Запорізького району. Ярослав Гришин був за кермом кросовера Інфініті ЕХ 35. Потерпілий, збитий на пішохідному переході, помер від отриманих травм, несумісних із життям. Попри усі спроби Гришина уникнути відповідальності, зокрема, вчинення тиску на родичів загиблого та передачі справи до Києва із виводом її з-під юрисдикції прокурора області, йому це не вдалося – справу передали з Києва до Запоріжжя, а 29 серпня поточного року, більше, чим через рік після ДТП, Гришину оголосили підозру.

Сподіваємося, що пан Рябошапка не омине увагою топ-чиновників із Запоріжжя.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі