Очільник Запорізької області проінспектує "проблемні" локації

Очільник Запорізької області проінспектує 'проблемні' локації

Голова Запорізької області Віталій Туринок особисто проведе інспекцію на виконання ремонтних робіт.

Завтра, 14 жовтня, пан Туринок проведе виїзну нараду та проінспектує ремонт греблі ДніпроГЕС, трасу Запоріжжя-Маріуполь, аеропорт і будівництво мостових переходів.

Про це повідомляє прес-служба ЗОДА.

Раніше ми повідомляли, під час свого першого візиту в ролі очільника держави Володимир Зеленський посперечався з главою "Укргідроенерго" про те, що ремонт дорожнього полотна на греблі буде завершено до 18 жовтня. Президент навіть обіцяв особисто приїхати і прийняти роботу.

Раніше ми зазначали, що ремонт злітно-посадкових смуг у Міжнародному аеропорту «Запоріжжя» затягується ще на тиждень, відновити рейси адміністрація планує з 22 жовтня. Разом з тим, триває будівництво нового терміналу, завершити яке планується наприкінці листопада – в грудні поточного року. Проте, «марафет» аеропорту, необхідність якого ні в кого не викликає сумнівів, - лише частина айсбергу.

Так, нещодавно стало відомо, що у КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» відбудуться кадрові зміни. Чинний керівник Віктор Біскупський, який працює на підприємстві з 1996 року, найближчим часом буде звільнений у зв’язку із виходом на пенсію. А новим директором стане Олексій Дубревський, який на сьогодні є заступником керівника – комерційним директором комунального підприємства. Раніше він працював на аналогічній посаді в аеропорту Донецька.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі