Перша ластівка полетіла: чиновницю Запорізької ОДА звільнили (оновлено)

Перша ластівка полетіла: чиновницю Запорізької ОДА звільнили (оновлено)

Експомічниця колишнього губернатора Костянтина Бриля Юлія Савченко звільняється

Ще 10 вересня, стало відомо, що начальниця відділу підготовки аналітичних, інформаційних матеріалів апарату Запорізької ОДА та ексрадниця колишнього голови Костянтина Бриля  Юлія Савченко написала заяву про звільнення з посади.

Про це виданню «Факти Запоріжжя» повідомили власні джерела.

Наразі невідомо, зробила вона це за власним бажанням чи отримала відповідну вказівку від нового голови ОДА. Зазначимо, що Туринок підписав відповідний документ. Незабаром чиновниця залишить стіни будівлі ЗОДА.

Нагадаємо, Юлія Савченко за часів ексголови області формально обіймала посаду в одному з відділів облдержадміністрації. Проте у вузьких політичних колах вона відома більше як впливова радниця Костянтина Бриля, через яку, власне, відбувалася координація між учасниками різноманітних фінансових схем. 

Ймовірно, поштовхом для старту кадрового очищення Запорізької ОДА стали резонансні  матеріали у ЗМІ, присвячені невідповідності статків Юлія Савченко доходам родини, а також інформація про земельні та інші оборудки.  

Сподіваємося, що звільнення скандальної чиновниці стане першим підтвердженням практичної реалізації задекларованого Віталієм Туринком курсу на очищення влади на Запоріжжі від корумпованих посадовців.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі