Оманливе «Велике будівництво» від губернатора Запорізької області

Оманливе «Велике будівництво» від губернатора Запорізької області

Дитячий заклад у селищі Малокатеринівка Запорізького району приймає вітання.

Авжеж, 5 березня урочисто відкрили сучасний дитячий садочок «Рукавичка». Дитячий заклад розрахований на дві групи для дітей, має спортивний, музичний та актовий зал, харчовий та медичний блоки, пральню, адміністративні приміщення, а також кабінети для роботи логопеда і психолога.

На території дитсадка облаштували майданчики з тіньовими навісами та безпечним гумовим покриттям, пісочниці, майданчики для занять фізкультурою, вивчення правил дорожнього руху і юних натуралістів.

В урочистому заході з нагоди відкриття дитячого садочка взяв участь голова  Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок, заступник голови Володимир Тарасенко та голова обласної ради Григорій Самардак.

Віталій Туринок зазначив, що дитсадок «Рукавичка» це перший з п'яти дитячих закладів, які реконструюють протягом 2020 року в рамках програми «Велике будівництво».

Цікаво, як за чотири дні можна було закінчити такий масштабний проєкт, адже програма Уряду «Велике будівництво» було розпочато лише 1 березня?

Ми провели власне журналістське розслідування і з’ясували, що реконструкцію дитячого садка «Рукавичка» було розпочато ще у липні 2017 року, вартість робіт складає понад 17 мільйонів гривень, протягом трьох років всі роботи виконувала підрядна організація ТОВ «Вайт-Білдінг».

За умовами договору будівельні роботи були завершені 31 грудня 2019 року, з підрядником повністю розрахувались.

Як бачимо, ніякого відношення до цього проєкту Віталій Туринок зі своєю командою немає, вони просто приїхали перерізати стрічку, сфотографуватися й прозвітувати у Київ про виконання завдання Уряду.

Маємо надію, що після оновлення Уряду програму «Велике будівництво» скасують, або в ній будуть брати участь лише проєкти, будівництво яких розпочато у 2020 році, за участю чинних очільників обласних державних адміністрацій, а не користуватися заслугами попередників.

Як виглядала будівля до ремонту

Як виглядає після ремонту

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі