Орендована квартира та грошові активи: аналіз е-декларації запорізького депутата Павла Мельника

Орендована квартира та грошові активи: аналіз е-декларації запорізького депутата Павла Мельника

В інформаційному блоці про членів сім’ї народний депутат вказав лише свою мати – Наталію Вікторівну.

Мельник Павло – переможець 81-го округу парламентських виборів від партії «Слуга народу». Раніше чиновник не мав прямого відношення до політики, працюючи журналістом, перекладачем і піар-директором. Ми вивчили е-декларацію народного депутата, знайшовши у ній свої родзинки.

Народний депутат IX скликання зареєстрований у місті Токмак Запорізької області. Має дві вищі освіти. До обрання у Верховну Раду Павло Мельник працював піар-директором проекту «Алко Стоп», журналістом, перекладачем і управлінцем. У рідному місті чиновник організовував різноманітні заходи, спрямовані на залучення молодих людей до активного соціального життя.

У складі Верховної Ради депутат є членом Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом. Павло Мельник був присутній на всіх пленарних засіданнях Верховної Ради, підтримавши майже за всі законопроєкти.

А тепер переглянемо декларацію Павла Мельника.

В інформаційному блоці про членів сім’ї народний депутат вказав лише свою мати – Наталію Вікторівну.

Серед об’єктів нерухомості – лише одна квартира, яку Павло Мельник орендує у громадянки Серікової Олени.

Нардеп зазначив, що не має ні корпоративних прав, ні об’єктів незавершеного будівництва, ні цінного рухомого майна, ані нематеріальних активів.

Згідно з декларацією, Павло Мельник отримав гонорар (або іншу виплату за цивільно-правовими правочинами) у розмірі 48 000 гривень. Також мати нардепа задекларувала свою заробітну плату за основним місцем роботи (КП «Водоканал») – 94140 гривень.

Остання інформація, наявна в е-декларації члена Верховної Ради – це грошові активи. У власності самого Павла Мельника 92 000 гривень та 5 500 доларів готівкових коштів, а у його матері – 9 000 доларів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі