Партія Порошенка провела праймеріз: «намалювався» ряд політиків з неабиякими амбіціями (детально)

Партія Порошенка провела праймеріз: «намалювався» ряд політиків з неабиякими амбіціями (детально)

Днями партія Петра Порошенка провела громадські праймеріз, які засвідчили  цікаві факти. Ряд запорізьких персоналій плекає політичні амбіції та вже позиціонує себе від перейменованої партії екс-президента «Європейська солідарність». 

Участь у праймеріз означає, що вказані особи однозначно хочуть йти у політику. Та от у якому амплуа, ми матимемо змогу дізнатися трішечки пізніше. Ймовірно вони "мітять" в парламент і прагнуть стати народними депутатами.

Прориватимуться в політику ряд запорізький фігур. До них треба придивитися пильніше, бо їх прізвища скоро можуть  майоріти на плакатах, білбордах та в ЗМІ. 

Хто йде у політику?

Микола Бєлий - депутат Запорізької міської ради фракції «Солідарність», директор ТОВ «Віконда-Запоріжжя». Що характерно, нещодавно політик постив на своєму Фейсбуці оголошення, в якому запрошував на тяжку роботу «помічницю». Хоча у нього, як депутата є помічники. Це означає, що обранець готується до чогось серйозного та клопіткого. Наразі пост ми знайти не змогли, мабуть вже знайшлася необхідна людина. Згідно з декларацією, небайдужий до нерухомості, активів та грошей. Декларує 3 нежитлові приміщення, 2 будинки, кусень земельної ділянки. З рухомого майна має ЗАЗ, KIA, MERCEDES та Моточовен. 

Має 100% корпоративних прав ТОВ «Запоріжжя-Віконда». 1 483 598 грн – дохід від підприємницької діяльності; 11 091 грн – заробітна плата; 3 201 грн – проценти (АТ «Мотор-Банк»). Готівкою декларує 890 000 ₴, 35000$ і ще 29 000 €. Ще 140 000 $ депутат у минулому році комусь позичив. На банківському рахунку є 22 242 ₴. 

Андрій Согорін - депутат міськради від «Солідарності», заступник директора на ТОВ "Реклама Сервіс - Україна".Згідно е-декларації, має 2 квартири, автівку, акції "ТПС ІНВЕСТ». Заробив у минулому році 134 169 грн. У готівці зберігає 58000 USD і 330 000 грн, ще 3648 EUR та 635 USD зберігаються у пана Согоріна у банку.  

Андрій Хімічев - числиться помічником депутата Согоріна на сайті Запорізької міської ради, член Громадської ради при Міністерстві ветеранів.

Нещодавно у пана Хімічева зав'язався конфлікт із запорізькими ЗМІ. На адресу деяких журналістів пролунали неоднозначні слова від АТОвця. Тоді, аби детальніше розібратися у ситуації, ми запрошували пана Андрія до нас у редакцію для запису інтерв'ю. 

Валерій Прозапас - запорізький ветеран АТО, підприємець. блогер. У ЗМІ нещодавно почали виходити портретні публікації про нього, ймовірно у рамках інформаційної кампанії. 

Євген Олексенко - призер змагань «Ігри нескорених».

Що таке праймеріз і «з чим їх їдять»? 

Праймеріз - це такий собі тип голосування, який оголошує певна політична сила, аби зрозуміти, яку підтримку збоку громади має той чи інший кандидат. Це голосування, в якому обирається один кандидат від партії. Де за нього голосують, яка кількісна підтримка - так вимальовуються рейтинги і можна дізнатися, хто лідирує, а у кого слабкі шанси.

Праймеріз нічого не гарантують 

Річ у тім, що такі праймеріз нічого для суспільства не означають, бо вони не дають жодних гарантій. Адже, людина яка отримала найбільшу долю симпатій потенційних виборців може взагалі не балотуватися, чи обрати іншу політичну силу, від якої йтиме до парламенту чи на місцеві вибори - бували і такі випадки. 

Такі голосування потрібні виключно для політиканів та партій, аби перевірити свої шанси та порівняти їх з результатами колег.

Зазвичай на праймеріз результати не підробляються, адже це не вигідно самим кандидатам. Вони зацікавлені у тому, щоб вони були схожі на правду, адже так вони мають змогу оцінити свої реальні шанси на майбутніх виборах, не викидуючи на це шалені гроші. Тоді амбіційні особистості вирішують йти, чи не йти на вибори.

Отож, пильнуйте, аналізуйте інформацію та стежте за нашими новинами. Далі буде. 

Читайте також наше інтерв′ю з Денисом Бігусом: 

Генерувати реальні проблеми та дискурс в Україні будуть ті, кого в новинах не показують,- Бігус 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.


Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі