Партія Володимира Буряка під загрозою

Партія Володимира Буряка під загрозою

Історія зі створенням мером Запоріжжя Володимиром Буряком власної політичної партії може мати неприємне продовження.

7 лютого очільник Міністерства юстиції Денис Малюська у відео на ФБ повідомив що планує припинити діяльність 48 партій в Україні, діяльність яких не відповідає вимогам закону.

 

«В Україні зареєстровано 349 політичних партій. З них 48 «партій-зомбі», які не функціонують. Існує цілий тіньовий ринок, на якому за значні суми купуються і продаються політичні партії … Ми подали позови про анулювання реєстрації одночасно усіх партій, діяльність яких на сьогодні не відповідає вимогам закону», — йдеться у відео.

В Мін’юсті кажуть, що підставою для ліквідації таких партій є не висування своїх кандидатів на вибори президента України та народних депутатів України протягом 10 років.

«Цей крок забезпечить політичну відповідальність, захистить виборців від політичних шахраїв, дасть можливість забезпечити дисципліну і ліквідує тіньовий ринок», — переконані чиновники.

Зазначимо, що саме новостворена політична партія "Партія Володимира Буряка "Єднання" підпадає під таку класифікацію.

Так, політична партія "Єднання" була створена 02.11.2015 року, з моменту створення жодного разу не брала участь у виборах.

Інформацію про минулого керівника політичної партії Анну Рангу ми знайшли лише на ресурсі ACMODASI, це найбільший і найпопулярніший сервіс кастингів в російськомовних країнах, який являє собою безкоштовний, зручний і простий інструмент, де кожен може провести кастинги і відібрати артистів у свої проекти.

За даними анкети, розміщеної на сайті ми узнали, що Анна Ранга товариська, весела, творча натура. Закінчила Житомирський державний технологічний університет, знімалась у кінострічках  "Брат за брата 3" (офіциантка), "Сашка" (студентка), "Любовь за любовь", "Адский урожай". Як бачимо, Анна ніякого відношення до політики не має, її ім’я просто було використано під час реєстрації партії.

Враховуючи той факт, що на даний час за результатами соціологічних досліджень Володимир Буряк має найвищі у Запоріжжі рейтинги та той факт, що він категорично виступив проти концесії міжнародного аеропорту Запоріжжя може призвести до того, що влада використає «брудний пройм» та ліквідує політичну партію "Партія Володимира Буряка "Єднання". Такий крок суттєво ускладнить Володимиру Буряку та місцевим політикам, які об’єднались під його началом, досягнення поставленої мети.

Якщо Вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі