Перша нарада очільника Запорізької області ропочалась з ігнорування преси та порушення трудового законодавства?

Перша нарада очільника Запорізької області ропочалась з ігнорування преси та порушення трудового законодавства?

Цієї суботи, 7 вересня, відбулася нарада, яку ініціював новопризначений очільник Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок.

Пресу на захід не пустили. Крім того, вихід співробітників ЗОДА на роботу у вихідний день не оплачувався. Про це журналісти нашого видання дізнались, надіславши офіційні запити для роз'яснення на ім'я В. Туринка, адресу профспілки та охорони праці.

Також ми звернули увагу на те, що в президії з паном Туринком сиділи всі фігуранти корупційних скандалів та численних журналістських розслідувать: Елла Слепян, Віктор Скобліков, Едуард Гугнін

Після заслуховування мера Запоріжжя Володимира Буряка та Андрія Івка (ред., - керівник САД у Запорізькій області) склалося враження, що В. Туринок ще не дуже розуміється на питаннях, які йому довереться вирішувати вже найближчим часом у статусі голови ОДА.

Серед реальних озвучених обіцянок/завдань, повідомляють наші джерела, - побороти корупцію в Управлінні «Рибоохоронний патруль». Більше тут. Проте, жодної уваги при обговорення проблем корупції у рибоохоронній галузі не звернули на інспекцію Азовського моря, яку очолює Сергій Чіх. 

Також на нараді був присутній Володимир Головешко - помічник екс-голови ОДА Олександра Пеклушенка та людина, наближена до скандального бізнесмена Евгена Анісімова.

Про перспективи Володимира Головешка потрапити до команди нового очільника області Віталія Туринка читайте в наших наступних матеріалах.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі