Підконтрольні «Запоріжсталі» депутати ігнорують зловживання «дорожників» задля преференцій для шефа

Підконтрольні «Запоріжсталі» депутати ігнорують зловживання «дорожників» задля преференцій для шефа

Гендиректор заводу Ростислав Шурма забезпечив ремонт дороги до власного будинку в обмін на бездіяльність депутатів облради від «Опозиційного блоку»?

У травні поточного року ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області» провело ремонт автомобільної дороги О-080789 Запоріжжя – Біленьке. Ця тема детально висвітлена в окремій публікації про так званий «дембельський акорд» ексгубернатора Запорізької області Костянтина Бриля, який перед своїм звільненням прийняв і оплатив проведений за один місяць ремонт автошляху, протяжністю 10,4 км та вартістю понад 82 млн гривень.

Зазначену ділянку дороги розпочали ремонтувати ще у 2018 році. Тоді за кошти Дорожнього фонду на замовлення Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» виконало поточний середній ремонт ділянки дороги О080789 протяжністю 3 км, яку ввели в експлуатацію. Вартість робіт склала 23 млн грн.

Але, як з’ясувалося, насправді зазначена автомобільна дорога потрапила у «топ» доріг, які потребують негайного ремонту, зовсім не через її аварійний стан. Річ у тім, що кожного дня цією дорогою користується одного з представників "Запоріжсталі", прямуючи із Запоріжжя до селища Розумовка, де розташований його позаміський будинок. Саме цю ділянку дороги й було відремонтовано першочергово. Загальна вартість робіт склала понад 105 млн грн.

Обов’язковою умовою, повідомляють інсайдери, було забезпечення перемоги ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» у відкритих торгах та обрання цього підприємства підрядником на виконання ремонту зазначеної автодороги. І, зрештою, посадовці Департаменту капбудівництва ОДА та ДП «Місцеві дороги Запорізької області» пішли на порушення закону, приставши на умови представника «Запоріжсталі».  

У підсумку, гроші, за рахунок яких можна було зробити ямковий ремонт автошляхів у п’яти районах Запорізької області, були витрачені для забезпечення комфорту однієї людини.

Чи оцінять таку «турботливість» народних обранців запоріжці на наступних місцевих виборах? Чи знову оберуть висуванців від кишенькового «Опоблоку» депутатами, навіть розуміючи їх несамостійність та нездорові пріоритети? І чи надалі рішення на Запоріжжі ухвалюватимуться з оглядкою на волю «донецьких» менеджерів, а не на потреби людей? Дізнаємося незабаром. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі