Підрядника для будівництва запорізьких мостів планують знайти до кінця року (оновлено)

Підрядника для будівництва запорізьких мостів планують знайти до кінця року (оновлено)

Про це зазначив губернатор області.

14 жовтня очільник Запорізької області Віталій Туринок вислухав доповіді проектантів і замовників робіт. Під час зустрічі губернатор зазначив, що підрядника для добудови мостів планують знайти до кінця 2019 року. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Минулого року "поновлене" будівництво мостів знову загальмувало у зв'язку з необхідністю коригування документації. Наразі питання будівництва мостів є чи ненайголовнішим на порядку денному. За даними головного інженера організації "Дніпрогіпротранс" Віталія Марочки, за два тижні буде завершено експертизу кошторисної документації. Після затвердження проєкту можна оголошувати тендер. На цю роботу вже виділено 30 млн гривень, з яких одна половина - кошти міського бюджету, а інша - гроші "Укравтодору".

Планується, що тендер проведуть вже цьогоріч. За планом, протягом 2 років будуть добудовані верхові мости через Дніпро та Старий Дніпро. На виконання усього проєкту виділять 4 роки. Також інженер запевнив, що у план будівництва входить ремонт зіпсованих конструктивних елементів.

Наразі Службою автомобільних доріг у Запорізькій області за надання послуг з коригування стадії «Проект» об’єкту «Будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі» на розрахункові рахунки товариства з додатковою відповідальністю "Інститут Дніпродіпротранс" перераховано вже  27 120 827 грн. З них 4 165 259 грн (трьома трансакціями) було перераховано 4 жовтня, вже під час керування Віталія Туринка.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі