Подвійні стандарти голови Запорізької ОДА: говорить одне, а робить - інше?

Подвійні стандарти голови Запорізької ОДА: говорить одне, а робить - інше?

Очільник Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок вирішив запровадити обов’язковий захист премій та додаткових нарахувань керівникам структурних підрозділів ОДА.

Ця ініціатива, мабуть, з’явилася в пана Туринка з причин заохочення виключно тих керівників, які дійсно на це заслуговують. І це справедливо, але як виявилось — лише на перший погляд.

Крім того, раніше у своєму виступі на сесії обласної ради Віталій Туринок публічно заявив про неефективну роботу Департаменту капітального будівництва ОДА, його очолює Сергій Бєлєвцов. До слова, голова області навіть пообіцяв прийняти кадрові рішення відносно керівників Департаменту.

Зазначимо, Бєлєвцов неодноразово піддавався критиці з боку депутатів обласної ради всіх фракцій. Більш того, на сьогодні відсоток освоєння бюджетних коштів вищезазначеним Департаментом не перевищує 30% - це антирекорд існування ОДА!

Раніше ми неодноразово писали про зловживання службових повноважень та про крадіжки бюджетних коштів на об’єктах, що будуються. Безпосереднім замовником послуг виступає Департамент капітального будівництва на чолі  з паном Бєлєвцовим, координатором якого є Віктор Скобліков (профільний заступник голови ОДА).

І що ми бачимо за підсумками вересня?

Туринок погоджує пану Сергію, керівнику славнозвісного корумпованого Департаменту будівництва ОДА, 100 % доплату до заробітної плати, так звану «інтенсивність».

Сподіваємось, що Віталій Туринок припустився помилки, а не цинічно увів в оману всіх присутніх на сесії обласної ради:

− І найголовніше. Це тотальна боротьба з корупцією та відкатами. Я вже звернувся з відкритим листом про боротьбу з цією заразою. І користуючись нагодою, звертаюся до всіх представників бізнесу – звертайтесь та повідомляйте про всі випадки примусу чи вимагання від вас «відкатів» з боку посадових осіб усіх рангів.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі