Поки мер Запоріжжя Володимир Буряк продовжує розпочате – депутат Олег Буряк йде в наступ

Поки мер Запоріжжя Володимир Буряк продовжує розпочате – депутат Олег Буряк йде в наступ

Продовжимо розпочате!

Саме з цим гаслом міський голова Запоріжжя Володимир Буряк прагне вдруге зайняти крісло мера.

Але розслідування, яке провів депутат Запорізької обласної ради Олег Буряк, містить купу протиріч у розрізі заявленого гасла чинного міського голови.

Так, Олег Буряк в ході ознайомлення з проєктною документацією щодо проведення реконструкції парку «Вознесенівський» за кошти місцевого бюджету, замовником робіт по якому є саме Запорізька міська рада, виявив численні махінації, багаторазове завищення вартості робіт по озелененню та чимало інших порушень, що можуть свідчити про системні оборудки можновладців, спрямовані на розкрадання бюджетних коштів у особливо великих розмірах. До слова, мова йде про мільйонні збитки!

Ні поліція, ні інші силові відомства на порушення не реагують. Хоча фактів здійснення корупції набереться чимало. Замість обіцяних ковзанок та гірськолижного курорту на запоріжців чекають декілька маленьких саджанців, придбаних за мільйони гривень, які до того ж невдовзі засохнуть, оскільки їх ніхто не поливає в таку спеку.  

Висновки робити зарано, тим більше під час передвиборчої кампанії, але з великою долею вірогідності можна припустити, що історія матиме наслідки. Адже для Олега Буряка - це не перше гучне антикорупційне розслідування.

Видання «Факти Запоріжжя» доєднується до серій розслідувань, які проводить Олег Буряк. Тож, одразу анонсуємо, що завтра надамо перелік фактів дерибану верхівкою Запорізької мерії з міського бюджету.

Висвітлене вас точно вразить!

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі