Поліція не бачить політики у вбивстві чиновника ОТГ під Запоріжжям: депутати протестують

Поліція не бачить політики у вбивстві чиновника ОТГ під Запоріжжям: депутати протестують

Вбивство Дмитра Кириллова полісмени пов'язують із комерційними або особистими причинами.

Голова Національної поліції Сергій Князев під час брифінгу на представленні нового очільника запорізької поліції Сергія Лушпієнка, коментуючи резонансне вбивство чиновника Якимівської ОТГ Дмитра Кириллова, заявив, що поліція поки що не розглядає версію, за якою вбивство пов'язане із професійною діяльністю загиблого.

За словами Князева, основні версії в слідства – це особисте життя та комерційна діяльність Кириллова. Також у коментарі журналістам "Всієї Влади" Князев пов'язав загибель Кириллова із діяльністю організованих злочинних угруповань в області.

Слова Князева викликали обурення деяких представників запорізького депутатського корпусу – так, під час сьогоднішньої 31-ї позачергової сесії Запорізької обласної ради голова фракції "Батьківщина" Олександр Старух повідомив, що член партії Дмитро Кириллов не здійснював комерційної діяльності, був волонтером та активістом.

"Я не чув пана Князєва, але він сказав, що вбивство ніяк не пов'язане з політичною діяльністю. Як? Чоловік ішов на роботу, обраний депутат, обраний заступник і був застрелений", – обурився депутат.

Дійсно, в останній декларації, яку заповнював Кириллов, не вказано, що він володіє якимось майном, усе належить його дружині – зокрема, магазин площею 260 кв. м. у Запоріжжі. Дохід від здійснення бізнес-діяльності теж є тільки в його дружини – за минулий рік це близько 75 тис грн. Щоправда, тоді не дуже зрозуміло, за який саме кошт родина Кириллових у період з 2013 по 2017 роки придбала житловий будинок та земельну ділянку у Кирилівці, магазин і земельну ділянку в Запоріжжі, а також автомобіль BMW X5 2015 року випуску.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі