Поліція зареєструвала 405 повідомлень про порушення під час передвиборчої кампанії на Запоріжжі

Поліція зареєструвала 405 повідомлень про порушення під час передвиборчої кампанії на Запоріжжі

Тільки за 17 липня поліція зафіксувала 23 порушення

Станом на 18 липня поліція Запорізької області отримала та обробила 405 повідомлень про порушення під час передвиборчої кампанії, повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.

17 липня поліція зареєструвала 23 повідомлення. За одним з них складено адміністративний протокол згідно ст. 212-20 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму).

За іншими 22 повідомленнями співробітники поліції проводять перевірки, за результатами яких будуть прийняті рішення відповідно до норм чинного законодавства.

Так, усього з початку передвиборчої кампании прийнято 405 повідомлень про порушення правил виборчої кампании, відкрито дев'ять кримінальних проваджень, складено 65 адміністративних протоколів. 

Нагадаємо, ми писали, що Служба безпеки України проводить розслідування за зверненнями низки кандидатів у народні депутати щодо незаконного впливу на перебіг виборчого процесу в Запорізькій області. Відомо, що слідчі органів державної безпеки відкрили кримінальне провадження за статтями 111 (Державна зрада) та 160 (Підкуп виборців) Кримінального кодексу України. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі