"Політична розправа" над ексгубернатором Запорізької області

'Політична розправа' над ексгубернатором Запорізької області

Народні депутати від політичної партії Слуга Народу Михайло Крячко та Роман Соха 11 лютого направили депутатський запит про розслідування правопорушень, вчинених колишнім головою Запорізької обласної державної адміністрації Костянтином Брилем.

Запит адресований т.в.о. директора Державного бюро розслідувань Ірині Венедіктовій, Генеральному прокурору Руслану Рябошапці та директору Національного антикорупційного бюро України Артему Ситнику.

У своєму запиті нардепи зазначають, що до них надходять чисельні звернення від громадян та засобів масової інформації про ймовірні кримінальні правопорушення, які вчинені посадовими особами Костянтином Брилем та Юлією Савченко. Депутати зазначають той факт, що Костянтин Бриль перебуваючи на державній службі став власником елітної нерухомості, під Києвом та на Кримському узбережжі, вартістю близько 4 мільйонів доларів, усе майно зареєстрував на дружину та її батьків.

Також вказується на факти незаконного заволодіння земельними ділянками під час проведення проекту «Урожай-2016». Земельні ділянки були оформлені на фірму Сергія Макодая, який є чоловіком помічниці Костянтина Бриля Юлії Савченко. У викладеній інформації ЗМІ щодо причетності Юлії Савченко до порушення законодавства під час постачання харчових продуктів на адресу Веселівського психоневрологічного інтернату.

Михайло Крячко та Роман Соха просять правоохоронні органи перевірити викладені факти причетності Бриля та Савченко до можливого розкрадання бюджетних коштів та, за підтвердження викладеного, почати досудове розслідування.

Депутатські запити 21 лютого були оголошені на засіданні Верховної Ради України та направлені адресатам для розгляду. На розгляд запиту законодавством встановлений 15-денний термін, тому на наступному тижні ми розповімо як відреагували на викладені факти правоохоронні органи.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі