"Політичний балаган": кандидат в нардепи від партії Ляшка знявся з передвиборчої гонки

'Політичний балаган': кандидат в нардепи від партії Ляшка знявся з передвиборчої гонки

Нещодавно кандидат в народні депутати по 78 одномандатному округу від Радикальної партії повідомив про рішення більше не боротися за мандат. 

Наразі мова йде про Владислава Шалєєва - директора КП "Продюсерський центр "Аншлаг", члена партії РПЛ, на вибори балотувався від партії Ляшка.

Відповідну заяву він подав до ЦВК, а копію оприлюднив на своєму Фейсбуці. Крім того у висуванця "накипіло", він на сторінці у соцмережі повідомив, що його "нудить від політики". Цитуємо: 

"Тошнит от политики. Слишком много стало популизма, словно при большевиках в 1917-ом. Из тех кандидатов, кто ежедневно размахивают своими именными флагами, превращая в пошлость и балаган аполитичные городские культурные мероприятия. У вас, дядя, лицо в зелёную газету не помещается, какой же вы слуга народа после этого? Тратить деньги на листовки с хвалебными одами о себе, в то время, как эти деньги реально могут помочь кому-то выжить. 

Я принял решение не баллотироваться кандидатом в Верховную Раду Украины и снять свою кандидатуру с регистрации, о чём и уведомил Центральную Избирательную Комиссию",- написав пан Шалєєв.

Одномандатний виборчий округ № 78 - центр - місто Бердянськ, межі - місто Бердянськ з населеними пунктами Бердянської міської ради, Бердянський, Більмацький, Розівський, Чернігівський райони. 

Наразі на ЦВК від округу зареєстровані 13 кандидатів, серед них - Олександр Пономарьов від "Опозиційної платформи - За життя". 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі