Порошенко приїхав на допит у ДБР (відео)

Порошенко приїхав на допит у ДБР (відео)

П'ятий президент України Петро Порошенко приїхав у Державне бюро розслідування на допит, що призначили на 25 липня, повідомляє з місця подій "Українська правда".

Нагадаємо, ми писали, що вчора колишній глава держави "фальстартанув", тому що приїхав у ДБР на день раніше.

"Попри те, що ні я, ні мої представники жодного разу не отримували жодного документу з запрошення, ми спілкуємось виключно з телеграм-каналом пана Портнова, який у нас є "представником" ДБР, попри те, що сьогодні була міжнародна зустріч в мене призначена на 15 годину, я вимушений був перенести міжнародну зустріч та реагувати на ті інсинуації, які запускає і пан Портнов, і окремі представники ДБР, і сьогодні з'явитися сюди для того, щоб повністю спростувати потуги Портнова і його поплічників з Російської Федерації дискредитувати Україну. Їм це точно не вдасться", – заявив Порошенко під час виступу перед пресою.

До речі, Порошенко приїхав саме у той момент, коли речниця ДБР Анжеліка Іванова давала брифінг для преси. Вона заявляла, що колишній президент не прийшов на допит знову, і тепер його чекають на 8 серпня.

Також приїзд Порошенка не обійшовся без провокацій та скандалу – так, біля ДБР на його кортеж напали "тітушки", сталася коротка сутичка, яку зафіксували на відео.

Минулого тижня Петро Порошенко мав прийти на допит у справі щодо несплати податків з продажу акцій компанії «Кузня на Рибальському». Однак політик так і не з'явився.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі