Посадовець звільнився із Запорізької ОДА через підхід "какая разница"

Посадовець звільнився із Запорізької ОДА через підхід 'какая разница'

Сьогодні, 17 січня, начальник управління комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА Олександр Зубченко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що йде з посади.

Як повідомляє посадовець, причина полягає у поглядах, які різняться між новими колегами. У свою чергу, пана Зубченко не влаштовує, що голова ОДА Віталій Туринок за п’ять місяців не знайшов часу для зустрічі з родинами полеглих воїнів АТО, героїв Небесної Сотні, волонтерами. Також він пише, що волонтерський центр «Солдатський привал» зараз повністю втратив підтримку влади.

"Згорнуто увічнення укранських героїв, жертв Голодомору та комуністичних репресій, поставлено на паузу багато знакових та важливих речей, якими я займався останнім часом.

Пишаюся, що зумів зробити багато із наміченого 5 років тому. Найголовніше - над Запоріжжям - синьо-жовтий прапор, а різні негідники рано чи пізно згинуть з під нього. На нашій землі не лишилось комуністичних ідолів та радянських назв вулиць. Натомість ми відкривали забуту та заборонену історію Української революції 1917-1921 років, повертали з небутя імена селян-повстанців, увічнювали героїв нашого часу - воїнів АТО та ООС, віддавали шану українським захисникам", - зазначає посадовець.

Зубченко згадав про всі свої здобутки за свій немалий робочий стаж в ЗОДА та подякував за співпрацю деяким своїм колегам.

Нагадаємо, раніше депутат Запорізької облради намагався вже потрапити на аудієнцію до голови Запорізької області Віталія Туринка. Однак, результатів не було.

***

Якщо вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі