Посаду цифрового віце-прем'єр-міністра в уряді посів IT-бізнесмен із Запоріжжя

Посаду цифрового віце-прем'єр-міністра в уряді посів IT-бізнесмен із Запоріжжя

Довгі роки Михайло Федоров очолював діджитал-агентство у Запоріжжі.

Верховна Рада України IX скликання під час свого першого засідання 29 серпня призначила на посаду першого віцепрем'єр-міністра з питань цифрової трансформації уряду України запорізького підприємця у сфері IT-технологій Михайла Федорова.

За призначення Федорова віддав голос 281 народний депутат.

Федоров довгий час був власником діджитал-агентства SMMSTUDIO у Запоріжжі, персонал якого не перевищував 40 осіб. Під час передвиборчої президентської кампанії Володимира Зеленського він керував відповідним його сфері напрямком у штабі кандидата, де досяг неабияких успіхів.

Федоров вже побив рекорд, ставши наймолодшим членом уряду за всю історію незалежної України. Йому доведеться реалізовувати ініціативу "Держава у смартфоні", одну із передвиборчих обіцянок як Зеленського, так і загалом "Слуги народу". В рамках цього проекту планується зосередити усе різномаїття державних електронних послуг у межах одного сайту.

Нагадаємо, 29-30 серпня пройшло перше засідання Верховної Ради IX скликання. Під час роботи нардепи призначили президію Ради, обрали новий уряд, очільників СБУ та Генпрокуратури, проголосували за зняття недоторканності з нардепів у першому читанні, а також зареєстрували та відправили на розгляд відповідних комітетів щонайменше 170 законопроектів та постанов.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі