Повідомлення про підозру: як запорізький «укропівець» блокує роботи компаній

Повідомлення про підозру: як запорізький «укропівець» блокує роботи компаній

Так, на сьогодні відкрито нове кримінальне провадження.

Прізвище депутата Запорізької обласної ради Ярослава Гришина закарбувалося в пам’яті чи не кожного запоріжанина. Однак, на жаль, його ім’я прославлене не стільки політичним бекграундом, скільки популістичними «закидами» та кримінальними справами. Судячи з низки публікацій у медіапросторі.

Особа Гришина частий гість в ЗМІ: чи то з’ясовує стосунки з високопосадовцями (зокрема, ексочільником Запорізької області Костянтином Брилем), чи то ухиляється від прокуратури.

Так, на сьогодні проводяться слідчі дії стосовно депутата. В червні поточного року була відкрита справа Печерським районним судом Києва, де фігурує ТОВ «Міжнародна юридична фірма «Ярослав Гришин та партнери» власником якої є Ярослав Гришин.

У провадженні зазначається, що з 2018 року по сьогодні на представника «Солнетел Лімітед» (співзасновник ТОВ «Вітамекс», ТОВ «Вітамекс+», ТОВ «Термінал -7,  ТОВ «Тіс Річфлот Зерно») здійснюється тиск від представництва «Сілвертакс Лтд» (співзасвновника ТОВ «Вітамекс», ТОВ «Вітамекс+», ТОВ «Термінал -7,  ТОВ «Тіс Річфлот Зерно»).

Так, один зі співзасновників вищезазначених фірм протидіє іншому, дії направлені на вимагання передачі майна, а саме  50% статутного капіталу у вказаних підприємствах та майна підприємств, погрожуючи фізичною розправою йому та членам його родини; розповсюджуючи неправдиві відомості у засобах масової інформації; погрожуючи та створюючи перешкоди по веденню господарської діяльності; погрожуючи притягненням до кримінальної відповідальності на підставі їх неправдивих заяв та накладання арешту на майно.

Так, у кримінальній справі зазначається, що  представник «Сілвертакс Лтд» найняв адвоката Гришина Ярослава Володимировича та компанію ТОВ «Ярослав Гришин та партнери»), та разом намагаються заблокувати роботу компаній, притягнути її до кримінальної відповідальності, шляхом подання неправдивих заяв та свідчень до правоохоронних органів, розповсюдженням неправдивої інформації відносно неї у засобах масової інформації та погрожуючи їй фізичною розправою, — зазначає прокурор.

А поки тривають судові «тяганини» Ярослав Гришин дискутує з приводу залучення інвестицій в Україну разом з Олексієм Гончаруком.

До слова, наразі прокуратура Запорізької області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом трагічного ДТП за участю депутата. Так, слідство по даній справі триває понад рік. Проте лідер «Укропу» на допити не з’являється, та й причини «ухилянь» не зазначає. Крім того, прокуратура вдалася до того, що запросила Гришина на проведення слідчих дій через соціальні мережі.

Та, мабуть, через свою заклопотаність депутат не може виділити час на відвідини правоохоронних структур.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі