Повний контроль членів політсили "Слуга народу": оприлюднена цікава переписка нардепів

Повний контроль членів політсили 'Слуга народу': оприлюднена цікава переписка нардепів

"Вибачте, не добіг дві секунди"

У політсилі "Слуга народу", членів якої впіймали на кнопкодавстві, пильно контролюють процес голосування в сесійній залі.

 

Так, Цензор.нет опублікував фото захопливого листування, яке вели "слуги народу" Олег Семінський і Юрій Корявченков (Юзік з "Кварталу"). Як виявилося, перший не проголосував за проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

"Вибачте, не добіг дві секунди", - виправдовується депутат, якого в момент голосування не було на робочому місці. Хоч народний депутат і прикрив папером екран смартфона, фотографу все ж вдалося зафіксувати зміст листування.

Нагадаємо, раніше ми аналізували декларацію Євгена Шевченко ( депутат Верховної Ради від партії «Слуга народу», м. Запоріжжя).

Колишній підприємець народився у м. Мелітополь, хоча офіційно він зареєстрований у Запоріжжі. За освітою нардеп Шевченко – юрист-правознавець. У біографії народного обранця є цікавий факт – колись він працював електриком у колгоспі. Згодом чиновник став підприємцем, обіймаючи керівні посади у кількох фірмах. 

Серед нерухомого майна депутата – квартира площею 151,11 м2. Право на неї чиновник отримав у 2017 році, але вартість помешкання не вказана. Крім того, Шевченко має лише 33,3% власності на квартиру. Також ще з 2007 року нардеп має земельну ділянку площею 1200 м2.

Крім того, не оминули увагою колишнього фотографа та підприємця Сергію Штепу. Член партії «Слуга народу» має диплом вищої освіти за спеціальністю «видавнича справа та редагування». Деякий час Сергій Штепа працював позаштатним кореспондентом і фотографом у друкованих виданнях, присвячених комп’ютерним іграм. Вже у 2008 році він став весільним фотографом. Вартість послуг Штепи представлені на сайті весільних фотографів України. Так, весільна фотозйомка протягом 9-12 годин коштувала до 12 тисяч гривень. Натомість, година послуг фотографа вартувала 1600-1900.

З житла народний депутат має лише одну квартиру площею 61,78 м2, зареєстровану у 2017 році. Її вартість оцінена в 188 311 гривень.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі