Права Нацгвардії, танго з Богданом, привласнювачі землі та танк на продаж: підсумки дня

Права Нацгвардії, танго з Богданом, привласнювачі землі та танк на продаж: підсумки дня

Найважливіші та найцікавіші новини дня – у дайджесті "Фактів Запоріжжя"

Земля і «свої» люди: хто на Запоріжжі привласнює землі держави

Українська земля – безцінний скарб. Це розуміють і прості селяни, яких вона годує, і можновладці, які, використовуючи владні повноваження, прагнуть урвати якомога більше земельки для себе та родичів. Щоб переконатися, достатньо зазирнути у їхні декларації. (Читати)

Богданівське танго, або Як голова ОП у відставку ходив, але не дійшов

Кажуть, що весь світ театр, а люди в ньому лише актори. У відношенні до України цей вислів має звучати трохи по-іншому: нині уся країна – «95-й квартал», а люди у ній… Ні, навіть не глядачі, але й не актори, а статисти та предмети театрального реквізиту. Бо чи великий вплив на постанову або гумористичну виставу справляє безмовна декорація за спинами головних діючих персон? Ні. Залишається тільки мовчки спостерігати за усіма тими цирковими видовищами, які проходять на сцені. (Читати)

Поліція прокоментувала резонансне вбивство у Запоріжжі

Нацполіція в Запорізькій області прокоментувала вбивство місцевого кримінального авторитета Володимира Петрова, на прізвисько "Петрик". Наразі слідчі встановлюють обставини злочину. (Читати)

Патрулі Нацгвардії на вулицях: на що мають право патрульні

З 1 серпня вулицями українських міст почали ходити самостійні піші патрулі Національної гвардії України. Нацгвардійці й раніше патрулювали українські вулиці, але тільки у складі власне поліцейських груп. (Читати)

Українською, будь ласка: міська влада рекомендувала кафе і магазинам перейти на державну мову

Сьогодні, 2 серпня, у Запорізькій міській раді пройшло засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва. Там розглянули питання впровадження української мови у сфері послуг. Працівникам кафе та магазинів рекомендували спілкуватися з клієнтами українською. (Читати)

Якраз для наших доріг: на Запоріжжі продають танк

Що вже тільки не продають мешканці Запорізької області через безгрошів'я – так, у селищі Розумівка можна придбати навіть основний бойовий танк Т-62. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі