Правоохоронні органи «пішли у наступ» проти діяльності губернатора Запорізької області

Правоохоронні органи «пішли у наступ» проти діяльності губернатора Запорізької області

За нашою інформацією, не тільки народні депутати із Запоріжжя пішли у наступ на очільника Запорізької ОДА Віталія Туринка.

Так, з інсайдерських джерел нам стало відомо, що активізувались й співробітники правоохоронних органів, які після проведення обшуків у Департаментів капітального будівництва згадали ще й про факти привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем вчинених головою Запорізької ОДА Віталієм Туринком, за матеріалами яких здійснюється досудове розслідування за двома кримінальними провадженнями: № 12019080000000464 та  № 12019080000000465.

Зокрема, за вказівкою начальника Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Миколи Лушпієнка працівники слідчого управління ГУНП в Запорізькій області «дістали з ящика» матеріали досудового розслідування за фактом розтрати матеріальних цінностей та грошових коштів, виділених у жовтні 2019 року на ліквідацію надзвичайних ситуацій пов’язаних зі спалахом вірусу африканської чуми свиней у селі Веселий Гай Новомиколаївського району Запорізької області.

Останні три місяці вказані матеріали лежали у правоохоронців без руху, чекаючи поки закінчаться строки розслідування та подальше закриття справи. Але у зв’язку із змінами, які відбулися у розстановці сил, поліцією розпочато активні дії проти Віталія Туринка та його оточення. На даний час правоохоронці намагаються отримати документи, на підставі яких були виділені грошові кошти та пально-мастильних матеріалів з регіонального матеріального резерву.

Нагадаємо, мова йде про розтрату грошових коштів резервного фонду обласного бюджету, вчинених шляхом зловживання своїм службовим становищем, виділених на запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха. Віталій Туринок видав два розпорядження за рішенням яких з резервного фонду безпідставно було виділені грошові кошти у сумі 195 тис. грн, а також 7 350 літрів дизельного пального та 400 літрів бензину марки А-92.

Про розвиток розслідування даних кримінальних правопорушень під патронатом правоохоронців ми розповімо вже у березні.

Якщо Вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі