Президент приїхав на недобудовані запорізькі мости

Президент приїхав на недобудовані запорізькі мости

Президент України Володимир Зеленський прибув на сумнозвісну запорізьку "недобудову сторіччя" – мости через Дніпро, які зводять з 2003 року.

Як повідомляє кореспондент "Фактів Запоріжжя", зараз Зеленському доповідають про стан будівництва – на об'єкті йде нарада за участю президента, мера Запоріжжя, керівництва ЗОДА та Облавтодору.

Проект будування мостів наразі знаходиться на стадії коригування, яке ведеться з грудня минулого року і повинно завершитися у листопаді. Оскільки йде коригування, виділення бюджетних коштів на мости заморожене. Наступним кроком після завершення коригування проекту стане оголошення міжнародного тендеру з умовою вже побудованого за проектом.

Голова Облавтодору Андрій Івко заявив, що на проект коригування потрібно ще 30 мільйонів гривень додаткового фінансування, а всю добудову мостів оцінив у 10 млрд гривень, що викликало обурення Зеленського – президент заявив, що раніше обіцяли добудувати лише за п'ять мільярдів та порадив керівнику Облавтодора "вивчити західні приклади". 

Нагадаємо, ми писали, що президент під час робочого візиту до Запоріжжя відвідає мости, які вже 15 років стоять недобудованими, та греблю ДніпроГЕСу, де автомобільна дорога знаходиться у аварійному стані. У зв'язку з візитом президента влада прибрала "стихійну" торгівлю з проспекту Металургів та кілька десятків агітаційних білбордів з Набережної; також комунальники прибрали на греблі ДніпроГЕСу, а запорізькі заводи припинили диміти.

Президент вже відвідав ДніпроГЕС, де заслухав доповіді міського голови Володимира Буряка та керівництва компанії "Укргідроенерго". Зеленський наказав завершити ремонт греблі до жовтня цього року.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі