Пріоритет – дорогам: як фірми, афілійовані з нардепом Пономарьовим, заробляють кошти з держсубвенції

Пріоритет – дорогам: як фірми, афілійовані з нардепом Пономарьовим, заробляють кошти з держсубвенції

В кінці 2018 року Бердянськ отримав від Кабінету міністрів додаткову субвенцію у розмірі 13 мільйонів 476 тисяч гривень на соціально-економічний розвиток. Тоді на сайті міськради завзято повідомлялося, що це стало можливо «завдяки активній роботі народного депутата України Олександра Пономарьова».

22 грудня мер Володимир Чепурний в терміновому порядку провів позачергову сесію міськради та засідання виконавчого комітету, на яких надійшли гроші були розподілені на ремонт доріг, тротуарів, внутрішньодворових територій, а також придбання зупинок пасажирського транспорту і техніки для комунальних підприємств.

Освоєння цих коштів проходило протягом усього минулого року. 92% з них (12.456.000 гривень) дісталися фірмі «Бердянськбудтрест», яка за даними аналітичної системи YouСontrol входить до групи народного депутата Олександра Пономарьова. Ще 912 тисяч потрапили на рахунок приморського ТОВ «Азовінвестстрой», співзасновник якої є чоловіком Ганни Соломатіної - депутатки Приморського міськради і помічниці колишнього народного депутата Сергія Валентирова, який у свою чергу був помічником Пономарьова та залишається його найближчим бізнес-партнером.

На решту 107 тисяч гривень у двох підприємців виконкомом були закуплені зупинки та мала техніка для комунальних підприємств.

Схоже, теза з передвиборної агітаційної брошури «Команди Пономарьова» на парламентських виборах 2019 року про «пріоритет – дорогам!» нарешті знайшла своє втілення та підтвердження…

Олександр Пилипенко, голова ГО «Платформа суспільної взаємодії»

***

Якщо вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі