Прокуратура вимагає арешт для молодиків, які влаштували стрілянину в Кирилівці

Прокуратура вимагає арешт для молодиків, які влаштували стрілянину в Кирилівці

Прокурори вважають домашній арешт для підозрюваних занадто замалим запобіжним заходом.

Прокуратура Запорізької області вимагає від суду змінити запобіжний захід для підозрюваних у вчиненні стрілянини у Кирилівці 3 серпня, інформує прес-служба прокуратури.

Процесуальний керівник справи вважає, що обраний судом у якості запобіжного західу домашній арешт є занадто замалим, тому вимагає від суддів застосувати до підозрюваних виключий запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 днів.

3 серпня курортне містечко Кирилівка у Запорізькій області нагадувало місце зйомок бойовика – містом курсувала поліцейська бронемашина, по вулицях ходили поліцейські патрулі, особливо багато правоохоронців було у районі розважального центру "Сальвадор Далі", "Пелікану" та готелю "Белуга". Докладніше про те, що сталося у Кирилівці – у матеріалі "Фактів Запоріжжя"

Нагадаємо також, що суд відпустив підозрюваних під домашній арешт, про що повідомив заступник голови Нацоліції Сергій Аброськін. Публікація Аброськіна викликала невдоволення суду, який звинуватив поліцію у тому, что вона не вручила затриманим у справі щодо стрілянини жодної підозри.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі