Проміжні підсумки виборів в Запоріжжі, Пономарьова знову викливають на допит, газова атака на дільницю: підсумки дня

Проміжні підсумки виборів в Запоріжжі, Пономарьова знову викливають на допит, газова атака на дільницю: підсумки дня

Запорізький «підрахуй»: Пономарьов не хоче поступатися Боговіну мандатом

На всіх виборчих округах у Запорізькій області лідирує партія «Слуга народу». Також вона тримає майже всі мажоритарні округи окрім 78-го, де перемагає чинний мер Мелітополю, та 80-го, де перше місце все ще за чинним нардепом Верховної Ради Олександром Пономарьовим. (Читати)

Запоріжці сказали "прощавай" політикам, які програли вибори до Ради

Запоріжці оригінально попрощалися з політиками, які не проходять до складу Верховної Ради після дострокових виборів. У мережі вже гуляє ролик, присвячений найбільш одіозним депутатам, чиновникам та політикам, які, втім, за результатами народного волевиявлення залишилися за бортом парламенту. (Читати)

Представник ЦВК прокоментував причину низької явки виборців

На позачергових парламентських виборах, які відбулися в Україні 21 липня, явка становить менше 50%. Про це на прес-конференції повідомив заступник голови ЦВК Євген Радченко. (Читати)

Партію Порошенка за кордоном підтримала більша частина українців: ЦВК

ЦВК опрацювала 100% протоколів зі 102 закордонних виборчих дільниць. Більшість голосів за "Європейську солідарність". (Читати)

Поліція повторно викликає на допит нардепів Пономарьова та Валентирова

У рамках розслідування вбивства громадського активіста та діяча, ветерана АТО Віталія "Сармата" Олешка Національна поліція повторно викликає на допит народних депутатів Олександра Пономарьова та Сергія Валентирова. Минулий виклик нардепи проігнорували. (Читати)

На виборчій дільниці в Запоріжжі чоловіки вирішили розпилити невідому речовину

Вчора, 21 липня, у Хортицькому районі Запоріжжя поліціянти встановили особи зловмисників, які під час підрахунку голосів, на одній з виборчих дільниць вчинили хуліганські дії. (Читати)

Коментарі