Протистояння котеджів та дитячого табору, земельна реформа та нові ціни на газ: підсумки дня в Запоріжжі

Протистояння котеджів та дитячого табору, земельна реформа та нові ціни на газ: підсумки дня в Запоріжжі

Про найважливіше за 12 листопада

Винищення оздоровчих таборів на противагу котеджного містечка на Великому Лузі

Депутати вирішили надати дозвіл на розроблення проекту щодо відведення землі для забудови котеджного містечка. При цьому оздоровчий табір буде ліквідовано.Рішенням Запорізької міської ради від 30.10.2019 № 37/65 ТОВ «Глобал 2018» надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення (зміна цільового призначення) земельної ділянки по вул. Ленській, 34 для розташування житлової котеджної і блокованої забудови та подальшої передачі її в оренду. Більше тут.

Реформа в дії: Як оформити право на земельний пай?

Україна готується до відкриття ринку сільгоспземель. Хоча мораторій на продаж ще не знято і модель не затверджена парламентом, наміри влади рішучі. Планується, що 1 жовтня 2020 роки ринок землі запрацює.

Чи буде після цього можливість отримати землю, стане ясно з остаточної версії законопроекту. Тим часом ті українці, які ще не отримали у власність земельні паї, можуть реалізувати своє право. Але це вимагає чималих часу, сил і засобів.Кому належить земельний пай?. Більше тут.

Запорізьким чиновникам не подобається, коли журналісти порушують їхню "гармонію"?

В Україні урядники планують посилити відповідальність журналістів за поширення неправдивої та маніпулятивної інформації. Це, звісно, гарна ініціатива. І сподіваємось, що після її впровадження зменшиться кількість заангажованості та какофонії медіа джерел.Однак, якщо команда Президента має намір взяти гору над журналістами, що робити з «старезною машиною влади», котра продовжує ігнорувати закони?.

Видання «Факти Запоріжжя» неодноразово зіштовхувалося з байдужістю та порушенням законодавства з боку чиновників. Не виключенням став і цей випадок…Більше тут.

У Запоріжжі мешканці скаржаться на різкий запах газу

У Запоріжжі мешканці декількох районів скаржаться на сильний запах газу в атмосферному повітрі, посадовці та фахівці назвали причини віддушки.

Вже не перший випадок, коли запоріжани скаржаться на неприємний сморід в атмосфері повітря. Посадовці, то й річ перекладають відповідальність за це, то на пташину фабрику, то на пивзавод або каналізаційні колектори. Однак протягом декількох тижнів жителі Шевченківського району скаржаться вже не на сморід, а  на сильний запах газу. Більше тут. 

Ціни на блакитне паливо зростуть на 14%

Компанія "Нафтогаз України" підвищила ціну на газ для населення в листопаді на умовах положення про накладення спеціальних обов’язків. Про це повідомили у прес-службі Нафтогазу.

Відтепер ціна за тисячу кубометрів становитиме 622,24 грн. Таким чином вартість газу становить 4 899 грн / тис. куб. м., що на 14% вище порівняно з минулими показниками. Однак, в цю суму ще не включені ПДВ і вартість транспортування.Більше тут. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі