П'ять партій проходять до Ради, ще дві на грані: останнє соцопитування перед виборами

П'ять партій проходять до Ради, ще дві на грані: останнє соцопитування перед виборами

Лідером симпатій все ще є партія президента Зеленського

П'ять українських політичних партій точно проходять до Верховної Ради у результаті позачергових виборів, доля ще двох політсил під питанням, свідчать результати соціологічного опитування групи "Рейтинг" – останнього соцопитування перед виборами.

Так, лідером серед політсил досі є політична партія "Слуга народу": згідно опитуванню, її готові підтримати 49,5% українців. Також долають прохідний бар'єр у 5% партія "Опозиційна платформа – За життя" з 10,5%, партія "Європейська солідарність" із 7,7%, Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" із 6,9% та партія Вакарчука "Голос" із 5,9% електоральної підтримки.

Ще дві політичні сили мають шанс на прохождення з урахуванням статистичної похибки – це "Сила і честь" Ігора Смешка та "Опозиційний блок" Мураєва-Вілкула з 3,8% та 3,1% підтримки українців. Рейтинг інших політичних сил не перевищує 3%. 

Опитування проводилося з 13 по 17 липня шляхом формалізованого інтерв'ю. Було опитано 2500 громадян України у віці від 18 років на всіх територіях України (окрім окупованого Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей). Статистична похибка не перевищує 2%.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі