Рада виказала спротив президенту Зеленському: дайджест провалених ініціатив

Рада виказала спротив президенту Зеленському: дайджест провалених ініціатив

Сьогодні, 6 червня, проходило засідання ВРУ, на якому нардепи мали проголосувати за ряд ініціатив чинного президента і ухвалити ряд відставок.

Та не все так сталося, як гадалося. Рада відмовилася приймати такі питання: 

Закон про незаконне збагачення. Законопроект було зареєстровано у Верховній Раді 3 червня як невідкладний. Однак нардепи не виявили бажання його приймати.

Цього разу парламентарі відмовилися розглядати законопроект гаранта про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення. Його підтримали лише 205 народних обранців з 226-ти необхідних.

 Звільнення глави СБУ Василя Грицака.

Голосувати за це рішення не захотіли більшість нардепів.

Відтак пан Грицак продовжить займати цю посаду. За прийняття проекту постанови проголосували всього 78 депутатів, коли необхідно набрати хоча б 226. У день інавгурації Зеленського, 20 травня, Грицак оголосив про рішення подати у відставку.

 Відставка міністра закордонних справ Павла Клімкіна.Парламент не підтримав постанову Зеленського про звільнення Клімкіна. Хоча міністр також написав заяву про відставку.

На голосування поставили два проекти постанов про звільнення Клімкіна, однак вони не отримали підтримку в залі. За проекти голосували менш як 150 парламентаріїв. 

Звільнення Степана Полторака з посади міністра оборони України

Рада провалила голосування за відставку Полторака з посади міністра оборони України. До речі, він колишній командувач Національної гвардії та внутрішніх військ МВС України, генерал.

За звільнення з посади проголосували усього 67 нардепів. Проти: 48. Утрималися:31. Не голосували:161.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі