Репресії, корупція, тиск: лікарі 5-ї міської лікарні Запоріжжя на сесії вимагали звільнити головного лікаря

Репресії, корупція, тиск: лікарі 5-ї міської лікарні Запоріжжя на сесії вимагали звільнити головного лікаря

Депутати під час розгляду питання заслухали одного з лікарів медзакладу, який підтвердив тяжку ситуацію в лікарні.

На 43-й сесії міської Ради Запоріжжя кілька депутатів виступили із вимогої терміново розглянути ситуацію, яка склалася навколо 5-ї міської лікарні. Зокрема, про складну ситуацію заявили депутати Віталій Рябцев ("Батьківщина") та Дмитро Сірий (позафракційний).

Відсторонити або звільнити головного лікаря 5-й міської лікарні Дмитра Івченка вимагають більше 100 працівників цього лікувального закладу. За їхніми словами, нове керівництво розвело на роботі корупцію, нав'язує хворим непотрібні платні послуги, а незгодних лікарів та медперсонал піддає репресіям, зокрема, погрожує звільненням. Відповідне звернення медпрацівники підписали та розіслали до всіх можливих інстанцій – у міську та обласну ради, губернатору Запорізької області, меру Запоріжжя, до Верховної Ради та безпосередньо президенту України.

Депутати під час розгляду питання заслухали одного з лікарів медзакладу, який підтвердив тяжку ситуацію в лікарні. Зокрема, він зазначив, що підписантів після публікації звернення почали викликати до Івченка та погрожувати звільненням, вимагаючи відкликати підписи під документом.

Наразі депутати прийняли рішення щодо створення комісії та призначення службової перевірки дій Івченка. Міський голова від вирішення цієї справи самовідсторонився, заявивши, що не призначає головних лікарів. Комісія з питань охорони здоров'я заявила, що до них скарг щодо діяльності головного лікаря не надходило. Деякі депутати навіть захищали Івченка, стверджуючи, що він приводить лікарню до ладу та ліквідує там безлад, тож з його відстороненням вирішили не поспішати.

UPD: вже під час перевірки депутат Рябцев повідомив, що лікаря, який виступив на засіданні сесії, після повернення до лікарні вже очікували два начмеди, юрист та документ на звільнення. Після короткої перепалки міський голова Володимир Буряк наказав заборонити Івченку будь-які звільнення до кінця проведення службової перевірки.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі