Резонансне вбивство кримінального авторитета: нові подробиці

Резонансне вбивство кримінального авторитета: нові подробиці

Загиблому завдали аж 60 ударів ножем, а у поліції цілих чотири версії вбивства

Спливають усе нові й нові подробиці резонансного вбивства у Запоріжжі, коли двоє молодиків з особливою жорстокістю вбили кримінального авторитета Володимира Петрова на прізвисько "Петрик" у подвір'ї його власного будинку.

Так, повідомляє видання "Забор", наразі відомо, що на тілі "Петрика" не менше 60 ножових поранень – вбивці його фактично зрешетили. Поліція чотири дні не могла зрозуміти, що їй робити, хоча план "Перехоплення" в області все ж таки запровадила і звернулася по допомогу до населення, опублікувавши орієнтування на підозрюваних у вбивстві.

Відомо, що Артема Щербину та Ігоря Швеця, яких поліція ідентифікувала, як кілерів "Петрика", підвозив до дому авторитета чоловік на прізвисько "Буран". Правоохоронці змогли його затримати та поговорити з ним – та "Буран", членами "бригади" якого, до речі, є підозрювані, запевнив поліцію, що тільки відвозив убивць, а сам участі у скоєнні злочину не брав, більш того, навіть не знав, що "Петрика" хочуть убити.

Поліція вважає, що конфлікт почався у самому будинку, а і від самого початку наміри відвідувачів "Петрика" були досить миролюбні. Але у процесі бесіди десь сталося непорозуміння, яке коштувало "Петрику" 60 ножових поранень та, врешті-решт, життя.

У поліціянтів чотири версії причин, з яких авторитета могли позбавити життя: Петров заборгував грошей; Петрову заборгували грошей; Петров виступав як посередник та поручитель, та відповів за чийсь "косяк"; помста. У кримінальному середовищі вбивство "Петрика" викликало неабиякий резонанс.

Самого Петрова поховали 6 серпня на Второмайському кладовищі, недалеко від його будинку. Ховали його без скромно, навіть без поминального обіду. У покійника залишилося три доньки.

Нагадаємо, кримінального авторитета Володимира "Петрика" Петрова зарізали 2 серпня у власному дворі. Двоє кілерів, яких впустив сам господар, після розмови почали завдавати йому удари ножем, а потім відтягли чоловіка за машину, де й добили. Вбивці не ховали облич, тому потрапили до об'єктивів відеокамер, завдяки чому їх доволі швидко вдалося ідентифікувати

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі