Роман Мазурик знову очолив Запорізьку місцеву прокуратуру №2

Роман Мазурик знову очолив Запорізьку місцеву прокуратуру №2

Він був поновлений на цій посаді рішенням суду.

Прокурор Роман Мазурик, який виграв у Генеральної прокуратури України суд щодо поновлення його на посаді, 12 вересня повідомив, що знову приступив до виконання обов'язків керівника Запорізької місцевої прокуратури. Про це він написав у своєму Facebook.

"Добро дня, шановні френди, хочу повідомити Вам, що я приступив до виконання обовязків керівника Запорізької місцевої прокуратури №2 та вже провів перші наради зі своїм колективом", – йдеться у його повідомленні.

У планах "нового старого" керівника прокуратури №2 – розбіратися із нелегальними АЗС на території, яка підпорядкована прокуратурі. Обіцяє він також вирішити питання із розповсюдженням нелегальних ломбардів, гральних закладів, та наркоторгівлею.

Нагадаємо, 22 лютого 2019 року, наказом вже колишнього Генпрокурора України Юрія Луценка Роман Мазурик був звільнений з посади керівника Запорізької місцевої прокуратури № 2. Підставою для звільнення стали рекомендації Ради прокурорів України та «неналежне виконання посадових обов'язків», встановлених для відповідної адміністративної посади (пункт 3 ч. 1 статті 41 Закону України «Про прокуратуру»).

Втім, Мазурик не погодився із своїм звільненням, та подав на ГПУ до суду. Справу він виграв, та рішенням суду був поновлений на посаді, про що повідомив 8 липня.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі