Росіяни хочуть відсудити в GSC Game World $ 4 млн через серію ігор "Козаки"

Росіяни хочуть відсудити в GSC Game World $ 4 млн через серію ігор 'Козаки'

Російські "козаки" вважають, що вони єдині, хто має право на використання цього бренду та імені

Росія потроху зовсім з'їжджає з глузду – наприклад, так звані російські "козаки" заявили, що подадуть до суду на відому українську компанію-розробника комп'ютерних ігор GSC Game World, творця серій "Козаки" та S.T.A.L.K.E.R.

Як повідомляє Telegram-канал UaNews, про це 7 серпня заявила так звана "Рада отаманів Росії". Російські "козаки" вважають, що вони єдині, хто має законне право на використання бренду та назви "Козаки", через що хочуть відсудити в української компанії чотири мільйони доларів США.

"Тільки ми маємо право на використання імені та бренду Козаки. Наші адвокати за кордоном вже підготували позов до міжнародного суду. Для забезпечення позову ми будемо клопотати про блокування всіх рахунків і серверів української компанії", – заявив представник "Ради отаманів РФ" Геннадій Ковальов.

Припущень тільки два – або росіяни остаточно втратили залишки здорового глузду та кидаються на усе, що має приставку "українське", мов той бик на червоне лахміття, або ж причина більш приземлена, бо російські "козачки" не знають, де їм узяти грошей, тому шукають їх навіть у такий, вельми ідіотський спосіб.

До речі, "козачкам" навряд чи хто сказав, що насправді козаки першими з'явилися в Україні, а про Запорізьку Січ знають усюди, тому їхні спроби примазатися до козацької слави виглядають, щонайменше, дуже смішно та незграбно.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі