Розвиток промисловості та туризму на Запоріжжі: Боговін назвав ключові напрямки своєї роботи

Розвиток промисловості та туризму на Запоріжжі: Боговін назвав ключові напрямки своєї роботи

В Кабміні представили майбутнього очільника Запорізької ОДА Віталія Боговіна. Так, кандидат на посаду голови відповідав на запитання представників уряду. Зокрема, Міністр спорту запитав чи буде в Запоріжжі розвиватися спорт? А ось Міністр культури згадала, що в Запорізькій області є заповідник Хортиця і Кам'яна Могила.

Нагадаємо, Віталій Боговін народився в 1969 році в селищі Більмак (колишня назва - Куйбишеве) Запорізької області. Після 8 класу школи закінчив технікум за спеціальністю зоотехнія. Після служби в армії навчався в Державному аграрному університеті Дніпропетровської області.

«Потім 10 років пропрацював в агросфері, починаючи від бригадира. 6 останніх років був директором агропідприємства. З 2008 року займаюся приватним бізнесом. Компанія налічує близько 1700 робочих місць. Займається зерном, виробництвом засобів захисту рослин, експортом добрив і обробкою землі» - зазначив Віталій Боговін.

Як розповів майбутній губернатор, досвіду роботи на держслужбі у нього немає, але є великий досвід в бізнесі і «спілкування з людьми».

Ключові напрямки роботи

На питання прем'єр-міністра Дениса Шмигаль про ключові напрямки роботи в області Боговін відповів:

«Є стратегія розвитку Запорізької області, яку представив президент і уряд - потрібна реалізація цієї стратегії. Основні проблеми Запорізької області такі як у всіх: дороги, екологія, питна вода і так далі. На жаль, промисловість сьогодні не дає тих надходжень до бюджету, які навіть у 2019 році були. Потрібно підіймати цей рівень »

Боговін вказав, що в області є морський торговельний порт, «величезна» курортна інфраструктура (три морських курорти) і острів Хортиця.

За словами майбутнього голови, в регіоні повинний розвиватись туризм, промисловість.

Згідно з даними декларації за 2018 р., Боговін - бенефіціарний власник 14 юридичних осіб, дві з них з іноземною реєстрацією: ТОВ БКВ ГРУП ЛТД Кіпр і Амбар Трейдінг ГмбХ у Швейцарії. Так, згідно з законодавством України, очільник ЗОДА зобов'язаний протягом 30 днів після призначення передати в управління свої статки.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі