Бюджет Запорізької області, нові судді та акція ЗапоріжжяПрайд: підсумки дня

Бюджет Запорізької області, нові судді та акція ЗапоріжжяПрайд: підсумки дня

Найголовніше за 13 грудня

На Запоріжжі уповноважені особи порушують вимоги фінансового контролю

Ми продовжуємо висвітлювати викриті факти порушення вимог антикорупційного законодавства з боку посадових осіб і депутатів місцевого самоврядування. Сьогодні розповімо про суб’єктів декларування, які у 2018 році придбали нерухоме майно, вартість якого перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб станом на 01.01.2018 року та в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» не повідомили про суттєву зміну в майновому стані у встановлений 10-денний строк, чим вчинили адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією. Більше тут.

Депутатський корпус Запорізької обласної ради прийняв бюджет на 2020 рік

Депутати Запорізької обласної ради ухвалили бюджет на 2020 рік.  Проблемних питань, які потребували б фінансування виявилось не мало, загалом бюджет регіону ухвалений у розмірі 4 мільярдів 843 мільйонів 100 тисяч гривень. Більше тут.

У запорізькій облраді з'явилась нова депутатська група

У запорізькій обласній раді створили нову депутатську групу, до якої увійшло п'ять обранців. Про це під час засідання 34-ї сесії повідомив депутат Геннадій Фукс. Більше тут.

Співпраця з КП "Елуаш" принесла фірмі з орбіти "Мотор Січі" понад 3 мільйони

Майже місяць тому КП "Елуаш" замовило у ТОВ "Українська будівельна компанія "Континент" утримання доріг і тротуарів на 1 млн грн. Відповідні торги відбулись у системі електронних закупівель "Прозоро". Зазначається, що "УБК "Континент" отримав підрядів від КП "Елуаш" на загальну суму 3,8 млн грн. Більше тут.

Зеленський призначив 5 нових суддів у Запорізькій області

Указом президента України у місцевих загальних судах призначено нових суддів. Відповідні укази №899 / 2019№900 / 2019 опубліковані на сайті глави держави. Зміни торкнулися і Запоріжжя. Більше тут.

Чи повториться історія "Фестивалю рівності" на "ЗапоріжжяПрайд-2020"? (відео)

У 2020 році Запоріжжя доєднається до відомої ЛГБТ-акції. Прайд організують з метою розв'язання проблем прав людини. Та чи не повториться історія з кривавим "Фестивалем рівності"?. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі