Рябошапка призначив нового заступника обласного прокурора Запоріжжя – документ

Рябошапка призначив нового заступника обласного прокурора Запоріжжя – документ

Новим заступником став Петро Чорний, який вже займав цю посаду, та у 2017 році був звільнений колишнім генпрокурором Луценком

Обласна прокуратура Запоріжжя продовжує переживати кадрові пересування – так, генеральний прокурор України Руслан Рябошапка призначив новому обласному прокурору першого заступника.

Як повідомляє "Акцент" із посиланням на власні джерела, новим заступником обласного прокурора призначено Петра Чорного, який вже обіймав колись цю посаду. Чорного звільнили у 2017 році за часів колишнього генерального прокурора Луценка. Попри те, що Чорний виграв суд проти Луценка та колишнього обласного прокурора Валерія Романова – судді визнали звільнення незаконним, зобов'язали ГПУ поновити Чорного на посаді та виплатити йому компенсацію у півмільйона гривень з бюджету – рішення суду було проігнороване як Романовим, так і Луценком.

Нагадаємо, 6 вересня перший заступник голови Офісу президента України Сергій Трофімов під час представлення нового очільника Запорізької області Віталія Туринка повідомив про те, що прокурор Романов написав заяву про звільнення. 9 вересня генеральний прокурор України Руслан Рябошапка задовольнив заяву Романова.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі